Bugun...Ak Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi Basın Duyurusu
Tarih: 15-01-2018 13:42:25 + -


Ak Parti Geleneği haline gelen Ak Parti Siyaset Akademisi 2008 yılında Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılmıştır.


Ak Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi Basın Duyurusu

Ak Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi Kayıtlarının Başladığına dair, Ak Parti Çankırı İl Başkanlığının Basın Açıklaması:

 

AK Parti 18. Dönem Siyaset Akademisi Kayıtları konulu Çankırı İl Başkanlığı'nın Basın Duyurusu ektedir... 

 

Ak Parti Geleneği haline gelen Ak Parti Siyaset Akademisi 2008 yılında Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ile başlatılmıştır. Siyaset Akademisinin 18. Dönemini “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” sloganı ile Şubat 2018 ayı başında başlatmayı planlıyoruz. Eğitimciler Ak Parti Genel Merkezinden görevlendirilecek olup, haftada 2 saat olmak üzere toplam (8) haftalık sürede (16) saat aktif eğitim, (4) saat de online eğitimi verilecektir. Kayıt için 4 adet de fotoğraf istenecektir. Siyaset Akademisi 18 yaşını doldurmuş, T.C. Vatandaşlarımıza açık olan bir organizasyondur. Bu programımıza,  Devlet Memurlarımız ve Diğer Kamu Görevlilerimiz de katılabilir.

 

Siyaset Akademisi; herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin, tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını geleceğin Türkiye’sinin şekillenmesinde etkin rol üstlenecek bireyler olarak konumlandırıp, hem siyasal hem de kültürel donanım kazandırmak, bu sayede siyasi hassasiyetleri olan sorumluluk sahibi vatandaşlar kılabilmek adına kendine bir görev edinmiştir. Bu doğrultuda bugüne kadar 17 programda farklı siyasi görüş ve siyasal eğilimlerde 60.000 aşkın insanımız, Siyaset Akademisi’nde eğitim görmüş ve Başarı Sertifikası almıştır.

 

Ak Parti Siyaset Akademisi kayıtlarımız, 19 Ocak 2018 akşamına kadar Ak Parti Çankırı İl Başkanlığımızda devam edecektir.

 

Celal Kaman & Ak Parti Çankırı İl Başkanı
Bu haber 1175 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI