Bugun...AK Parti Çankırı Merkez İlçe 6.Olağan Kongresi 12 Kasım 2017 Günü Yapılacak
Tarih: 08-11-2017 19:32:42 Güncelleme: 08-11-2017 19:44:42 + -


“Sen-ben kavgasına düşmeden davalarına sahip çıkmaya hazırlanan, 14 Aralık 2014 yılından beride Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Merkez İlçe Başkanlığını yürüten Mustafa Potukoğlu’nun tek aday, tek liste ile seçime girmesi bekleniyor.”


AK Parti Çankırı Merkez İlçe 6.Olağan Kongresi 12 Kasım 2017 Günü Yapılacak

AK Parti Çankırı Merkez İlçe 6.Olağan genel kurul tarihi belli oldu.

 

“Millete hizmet yolunda Kutlu yürüyüşe devam” sloganıyla organize edilen AK Parti 6. Olağan Merkez İlce Kongresi Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonunda.

 

AK Parti Merkez İlçe  6. Olağan Kongresi bu hafta sonu 12 Kasım Pazar günü yapılacak.

 

Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyen Çankırı Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi 12 Kasım 2017 Pazar günü saat 11:00’de Çankırı Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak.

 

Ak Parti Merkez İlçe 6.Olağan Kongresine partili, partisiz bütün dostlarımız davetlidir” denildi.

 

-Kongrenin Tek Adayı Mevcut Başkan Mustafa Potukoğlu'nun olduğu yönünde Bilgilendik-

 

AK Parti geleneğinde tek adayla kongreye gitmek gibi bir muradı var. 

 

“Sen-ben kavgasına düşmeden davalarına sahip çıkmaya hazırlanan, 14 Aralık 2014 yılından beride Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Merkez İlçe Başkanlığını yürüten Mustafa Potukoğlu’nun tek aday, tek liste ile seçime girmesi AK Parti Genel Merkez tarafındanda uygun görüldüğü ve benimsendiği edinilen bilgiler arasında.”

 

"AK Parti davasını bugüne kadar Merkez İlçede bayraktarlığını yaparak, bayrağı hep zirvede tutan mevcut Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu’nun bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Merkez İlçe Başkanlığına devam etmesi konusunda büyük rol oynadığı düşünülüyor.

 

Mustafa Potukoğlu’nun aday olduğu kongreye; AK Parti Genel BaşkanYardımcılardan (belirlenecek bir isimin), AK Parti Çankırı Milletvekilerinin, Belediye Başkanı’nın, İl Başkanı’nın, ilçe ve belde başkanlarının, İl Genel ve Belediye Meclisi üyelerinin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda partilinin katılması bekleniyor.

 

“AK Parti 2001 yılında kurulmuş ve 3 Kasım 2002 seçimlerinde iktidara gelmiştir. O gün bugündür iktidarda bu çok alışa gelmiş bir durum değildir. Bunun dünya üzerinde de çok örneği yok. Türkiye tarihi geçmişinde de ise hiç yok. Ve bunun temelinde 1990’larda Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul il başkanı olarak ortaya koyduğu model bir teşkilat çalışması olarak biliniyor."

 

 

 

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu
Bu haber 1794 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI