Bugun...AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan Çankırıda
Tarih: 31-10-2017 19:50:50 Güncelleme: 31-10-2017 20:09:50 + -


Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan "Bizim partimiz bir dava partisi. Bizim için makamlar mevkiler muhakkak olabilir ama hepsinin sonu vardır." dedi.


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan Çankırıda

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan’ dan Vali Aktaş’ a Ziyaret

 

Şehitler diyarı, yaranlar diyarı Çankırı "İlimizde mevcut Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılacak olan toplantı öncesinde; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Eskişehir Milletvekili Sayın Harun Karacan’ı ağırlıyor."

 

AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı ziyaret etti.

 

Bir dizi programa katılmak üzere Çankırı’ya gelen Karacan, Vali Aktaş’ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü. Valilik şeref defterini imzalayan Harun Karacan, daha önce Eskişehir’de birlikte çalıştıkları Aktaş ile yeniden bir araya geldiği için mutlu olduğunu ifade etti. Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Çankırı için bir şans olduğunu dile getiren Karacan, görevinde başarı diledi.

 

Ziyarette Vali Aktaş, Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’a kaya tuzundan yapılmış tuz lambası hediye ederken, Karacan ise Aktaş’a Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk binasının bir rölyefini hediye etti.

 

Ziyarette AK Parti İl Başkanı Celal Kaman da hazır bulundu.

 

Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan'ın AK Parti İl Başkanlığı'ndaki Açıklamaları:

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, "Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte siyaseti bilen sizler, siyasette bir şekilde görev alan insanlarsınız. Bizim partimiz bir dava partisi. Bizim için makamlar mevkiler muhakkak olabilir ama hepsinin sonu vardır." dedi.

 

Çankırı Valiliği'ni ziyaret eden Karacan, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'nda il yönetim kuruluyla bir araya geldi.

 

Karacan, Çankırı'ya geldiği için mutlu olduğunu belirterek, illeri gezdiğini sivil toplum kuruluşları ile toplantı yaptığını ve o ilin dinamiklerini harekete geçirdiklerini ifade etti. Karacan, "Bizim yapmamız gereken bu. Sizin yapmanız gereken şehrinizin kanaat önderisiniz. Bir şekilde temsil ettiğimiz, bir şekilde bu memlekette son yıllardaki en büyük hizmeti yapan AK Partimizin daha ileri gitmesi, daha hızlı, dinamik bir şekilde yol alabilmesi için hepiniz gayret veriyorsunuz. Bu gayretten dolayı hepinizin emeğine sağlık." diye konuştu.

 

Yapılan hizmetlerin önemine, özellikle gelecek kuşaklara yapılacak olan hizmetlerin önemine vurgu yapan Karacan, şöyle konuştu:

 

"Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte siyaseti bilen sizler siyasette bir şekilde görev alan insanlarsınız. Bizim partimiz bir dava partisi. Bizim için makamlar mevkiler muhakkak olabilir ama hepsinin sonu vardır. Mühim olan davamızın uğrunda bu memlekete hizmet edebilmek, özellikle gelecek kuşaklara hizmet edebilmek bizim asli vazifemizdir. Hepimiz diyoruz gelecek ile ilgili düşüncelerimiz varsa geleceği şekillendirecek olan gençlerimiz ile ilgili bu ülkeye hizmet edecek  AK Parti vizyonunda gençlerimizi çoğaltmamız gerekiyor."

 

Herkesin hata yapabileceğini ancak yapılan hataların birlikte aşılması gerektiğini anlatan Harun Karcan, "Biz dava şuuruna, dava bilincine sahip kişileriz. Bilmeden yaptığımız hataları eksikleri tamamlayarak bu dönemde birlikte yol almalıyız." ifadelerini kullandı.

 

Karacan daha sonra kentteki bir otelde sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle bir araya geldi.

 

Sivil toplum kuruluşlarının o şehrin ilerlemesinde büyük katkısı bulunduğuna işaret eden Karacan, "Yani o şehrin bir şekilde ilerlemesi ekonomisiyle, sanayisiyle, ticaretiyle, şehrin yeniliklerinin hareketlenmesi o şehirdeki organize sanayi varsa organize sanayiye bağlı, o şehirde üniversite varsa üniversiteye bağlı, o şehirde turizm varsa turizme bağlı. Sadece bir deniz kenarı değil, doğa turizmi, farklı turizmler bunları bizim yapabilmemiz için bu masanın etrafındaki kendi alanı olan sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının bazı şeylerden uzak sadece şehri için, Allah rızası için, geleceği, evlatları, torunları için bazı şeyleri göğüslemesi gerekiyor." değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1619 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI