Bugun...AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Ve Ekonomi Bakanlığı Yetkilileri Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti
Tarih: 27-11-2017 10:27:31 Güncelleme: 27-11-2017 10:39:31 + -


Vali Aktaş, Ekonomi Bakanlığı yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Plaket ve hediyeler taktim etti. İlimizde yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.


AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı  Ve Ekonomi Bakanlığı Yetkilileri Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti

Hamdi Bilge Aktaş’a Ziyaretler Devam Ediyor

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti

 

Çankırı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Potukoğlu “Ak Parti Teşkilatı olarak yapılacak bütün çalışmalarda destek olacaklarını belirtti.”

 

Merkez ilçe Teşkilatı'nı makamında kabul eden Vali Hamdi Bilge Aktaş kendisini tanıtan yönetim kurulu üyeleri ile tanıştı. Başkan Mustafa Potukoğlu, "Kongre sonrasında yeni yönetim kurulumuz ile birlikte sayın valimize bir ziyaret gerçekleştirdik. Kendisi bizi kabul etti. Teşekkür ediyorum" dedi.

 

Vali Hamdi Bilge Aktaş ise, birlikte vatandaşların beklediği hizmetleri kazandırmak için iş birliği içerisinde çalışacaklarını kaydetti.

 

Vali Hamdi Bilge Aktaş, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'nın gerçekleştirdiği nazik ziyaretten dolayı Başkan Potukoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Vali Hamdi Bilge Aktaş, daha sonra teşkilat üyeleri bir süre sohbet etti. Vali Aktaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirmeler Genel Müdürü Arzu Yılmaz ve beraberindeki heyet Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Makamında ziyaret etti.

 

Vali Aktaş, Ekonomi Bakanlığı yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Plaket ve hediyeler taktim etti. İlimizde yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

 

Ekonomi Bakanlığı Yetkilileri Çankırı’da Firma Ziyareti Yaptılar

 

Ekonomi Bakanlığının destekleri ve Uygulamalarına ilişkin güncel düzenlemelerin yerinde anlatılmasını ve ihracatçı firmaları ilgilendirecek başlıklarda etkin bilgilendirme yapılmasını teminen Ekonomi Bakanlığı yetkilileri Çankırı’da firmaları ziyaret ederek bilgilendirme yaptılar.

 

Ziyaretlerde firmalara; ihracatta devlet destekleri ve uygulamaları, ithalatta uygulanan ticaret politikası savunma araçları, ilave gümrük vergileri, telafi edici vergi uygulamalarındaki son durum, yatırım teşvikleri, serbest bölgeler, yurt dışı müteahhitlik ve müşavirlik faaliyetleri, çeşitli hizmet sektörlerine yönelik uygulamalar, Ekonomi Bakanlığınca yürütülen ürün güvenliği uygulamaları ile genel olarak ürün belgelendirmeleri, teknik engeller ve bazı tarım ürünleri ihracatında ticari kalite denetimleri hakkında bilgilendirmeler yapılarak, firmaların sorunları dinlenerek bir bir istişareler gerçekleştirildi.

 

Söz konusu ziyaretler kapsamında Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü Arzu Yılmaz başkanlığında 2 gruptan oluşan heyet Çankırı'da yerleşik 20 firmaya ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü Arzu Yılmaz başkanlığındaki heyet Çankırı’da bulunan Vademsaş, Untaş, Safir Tuz, Kırıker Metal, Ağa Mobilya, Gürel Fişek, Ekocabin, Mag Metal gibi firmalara ziyaretler düzenlediler. 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2712 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI