Bugun...Akın Merzi ile Tuğba Sağlamkaya Dünya Evine Girdi
Tarih: 20-07-2017 07:59:58 + -


Çankırı’da bir düğünde gelin arabası görenleri şaşırttı. Tuğba ve Akın çifti yolcu minibüsünü süsleyerek gelin arabası yaptı.


Akın Merzi ile Tuğba Sağlamkaya Dünya Evine Girdi

Minibüs Gelin Arabası Oldu

 

Damat Merzi Yolcu minibüsünü süsleyerek gelin arabası yaptı.

 

Çankırı'da özel halk otobüsü sahibi Akın Merzi, düğününde gelini, gelin aracı olarak süslenen yolcu minibüsüyle aldı.

 

Çankırı’da bir düğünde gelin arabası görenleri şaşırttı. Tuğba ve Akın çifti yolcu minibüsünü süsleyerek gelin arabası yaptı.

 

Çiftin Nikahlarını Belediye Başkanı İrfan Dinç Kıydı

 

Çankırı Özel Halk Otobüsleri firması işletme sahibi Akın Merzi ile Tuğba Sağlamkaya mutlu bir şekilde dünya evine girdi.

 

Merzi, çiçek ve kurdelelerle gelin arabası olarak süslettiği yolcu minibüsünün yanı sıra yolcu otobüsü ve minibüslerden oluşan konvoyla gelin Tuğba Sağlamkaya'nın evine gitti.

 

Merzi, gelin Sağlamkaya'yı dualar eşliğinde yolcu minibüsüne bindirdi.

 

Gelin evi önünde yapılan duanın ardından evden çıkan Tuğba Sağlamkaya, eşi tarafından minibüse bindirildi. Gelin ve damat, minibüs ile bir süre şehir turu attı. İçinde gelin ve damat bulunan minibüsü görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Merzi, gelin Sağlamkaya'yı dualar eşliğinde yolcu minibüsüne bindirerek düğün salonuna geçti.

 

Gazetecilere açıklamada bulunan Damat Akın Merzi, böylesi farklı fikir ile uzun süre unutulmayacak bir hatıraya sahip olduklarını söyledi.

 

Merzi, mesleğinden faydalandığını söyleyerek, “Mutlu günümüzü böyle orjinal fikirle süsleyelim istedik. Araç sahibi olmamda avantaj oldu. Değişik, farklı bir şey yapalım istedik. Herkesin dikkatini de ilgisini de çektik. Güzel oldu.” diye konuştu.

 

Gelin Tuğba Sağlamkaya ise düğününde böylesi bir gelin arabasının olmasından dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

 

Gelin Sağlamkaya da minibüsün gelin arabası olmasını kendisinin istediğini dile getirerek "Teklif üzerine eşim beni kırmayarak minibüsü gelin arabası yaptı. Güzel bir uygulama oldu." dedi.

 

Fikrin kendisine ait olduğunu ifade eden Sağlamkaya, “Bu fikri eşime tavsiye eden bendim. Eşimin mesleği bu. Bir jest olsun istedim. Eşimde kırmadı beni.” Dedi.

 

Sağlamkaya, gelin arabasını kendisinden önce tüm Çankırı’nın gördüğünü aktararak, “ Gelin arabamı benden önce herkes gördü. Çok da güzel süslenmiş, farklı olmuş.” açıklamasında bulundu.

 

Çankırı’daki bir düğün salonunda kalabalık bir davetlinin katılımıyla düğünlerini gerçekleştiren Tuğba ve Akın çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 7002 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI