Bugün...Anasız Olur, Babasız Olur, Evlatsız da Oluyormuş Ama Vatansız Olunmaz!
Tarih: 09-02-2018 20:36:52 Güncelleme: 09-02-2018 22:37:52 + -


Mehmetçiğimizin ele geçirdiği Burseya Dağı'nda şanlı bayrağımızı kuleye dikmek Çankırılı hemşerimize nasip oldu.


Anasız Olur, Babasız Olur, Evlatsız da Oluyormuş Ama Vatansız Olunmaz!

Mehmetçiğimizin ele geçirdiği Burseya Dağı'nda şanlı bayrağımızı kuleye dikmek Çankırılı hemşerimize nasip oldu.

 

Ey gaflet ve delalete düşmüşler, bu öpülesi ellere iyi bak ve tanı, unutma binlerce kefensiz yatanı......

 

Her türlü kirli oyunlara, her türlü şereften yoksun bakışlara ve nice küresel tezgâhlara rağmen, peygamber övgüsüne mazhar olmuş bu aziz Türk milletinin, kınalı kuzuları, her türlü şart altında, ruhuyla, bedeniyle her alanda ve her yerde riyasız, çıkarsız hakkın yolunda, milletinin emrinde, omuz omuza, benim iman dolu serhatdim var diyerek, elde silah, gönüllerde Allah ve mazlumların duasıyla yedi düvele meydan okuyor.

 

Ey güzel Allah’ım, Mehmetçiğimizi her daim koru ve yücelt, şehitlerimize rahmet, gazilerimize acil şifa, kınalı kuzularımıza kuvvet ver. Bu mübarek günler hürmetine, mazlumların gözyaşları, bağrı yanık anaların, hasretiyle kavrulan babaların, şehitler ölmez vatan bölünmez diye haykıranların hürmetine ezanlarımızı dindirtme, bayrağımızı indirtme Allah’ım.

 

Köy meydanında gözyaşı döken bazı şehit yakınlarına seslenen yaşlı bir vatandaşımızın mesajı bizleri bir kez daha kenetleştirdi. 1998 yılında oğlunun şehit düştüğünü dile getirerek, "Acınızı paylaşıyorum. Ben de şehit babasıyım. Bizi yıldıramazlar. O imansızlar bizi yıldıramazlar. Ben de Mustafa’mı kaybettim. Kader arkadaşıyız, acını paylaşıyorum. Düşmanı sevindirmeyelim, Allah ordumuza, devletimize güç versin. Allah kahraman ordumuzu karada, havada muzaffer etsin. Anasız olur, babasız olur, evlatsız da oluyormuş ama vatansız olunmaz. Sizden de tek isteğim dik durun, hainleri sevindirmeyin. O yüzden dik durup o hainler sevindirmeyeceğiz." diye konuştu.

 

Bu ülkenin bir ferdi olarak dileğim o ki; Büyük Türkiye’m ve Yüce Türk Milleti artık şehit cenazelerinin ardından ağlamasın, ağlamayalım. Her defasında "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diyor, ama aslan gibi kardeşlerimizi, evlatlarımızı, eşlerimizi, babalarımızı, analarımızı gözyaşlarımız ve yangın yerine dönmüş yüreklerimizle yine yine ve yine topraklara koyuyoruz.

 

Afrin'e Zeytin Dalı Harekatı'nda 21. güne girildi. Bölgeden son dakika haberler gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar Afrin'de 1062 teröristin etkisiz hale getirildiği, 18 askerimizin, Mehmetçiğimizin ise şehit düştüğü açıklandı.

 

Sonuç olarak "Anasız olur, babasız olur, evlatsız da oluyormuş ama vatansız olunmaz" diyoruz. 

 

Allah ordumuza, devletimize güç versin. Allah kahraman ordumuzu karada, havada muzaffer etsin.

 

Burseya dağında şanlı bayrağımızı kuleye diken Çankırılı hemşehrimiz görülüyor.

 

Bu öpülesi ellere iyi bak ve tanı, unutma binlerce kefensiz yatanı...
Bu haber 1459 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI