Bugun...Aşiyan Köprülü Kavşak Bağlantı Yolları Olmamış (Özel Haber)
Tarih: 20-10-2017 08:51:23 Güncelleme: 21-10-2017 07:01:23 + -


Köprü vaktinden önce bitirilecek diye sevinenler, reklam yapanlar bunları hiç görmezlermi? Köprü bitmiş bağlantı yolları olmazsa bu köprü ne işe yarar?


Aşiyan Köprülü Kavşak Bağlantı Yolları Olmamış (Özel Haber)

Sayın yetkililer, kiymetli idarecilier iyi çalışmalar diliyorum, kolay gelsin.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak sizlere güzel Çankırı’mızla ilgili bir iki konuyu aktarmak istiyorum, bu meselelerle bir ilgilenirseniz sevinirim.

 

1.cisi Öğle saat 12:00 da okul çıkışında İsmet İnönü Okulu önü Karatekin Hastanesi - Lise Kavşağı istikametinde trafik tam bir felaket. Kim nereden gelip, nereye gidiyor belli değil. Okul servisleri ve öğrencilerin durumu tam bir facia. Okullar açılalı 1 aydan fazla bir süre oldu. Bu duruma bir el atan yok. Ne okul idaresi, ne Emniyet, nede Valilik hiç oralı olan yok. Yokmu bu durumu görecek bir yetkili. İlla orada bir kazamı olması, bir öğrencimizin Allah korusun ölmesimi gerekiyor?

 

2.cisi. İlimizde yapımı devam eden Aşiyan köprlü kavşağı çalışmaları sona yaklaştı. Müteahhit firma iyi çalıştı, köprü açılmak üzere. Ancak; Köprü bağlantı yolları için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Aksu istikametinde köprünün bittiği yerden itibaren bağlantı yolları ile ilgili hiçbir çalışma yok. Ayne şekilde Karatekin Okulu yanında da aynı şekilde bu bağlantı hali hazırda tamam değil. Bu bağlantı yollarını kim yapacak? Ne zaman yapacak? Köprü vaktinden önce bitirilecek diye sevinenler, şov, reklam yapanlar bunları hiç görmezlermi? Köprü bitmiş bağlantı yolları olmazsa bu köprü ne işe yarar? Bu konularada bir el atarsanız seviniriz.

 

İyi çalımalar kolay gelsin.

 

Çankırı’nın güçlü sesi, sahipsizliği her zaman gündeme taşıyabilen cesur gazeteci olarak sorunları masaya yatırabilen www.haberci18.com İnternet Medyası ve imtiyaz sahibi biz herkesi uyarıyoruz. Her şey yüce Allah’tan geliyor ama; bu açıklamalarımızı ister dikkate alırsınız, ister almazsınız. Yarın bir şeyler başımıza gelirse kader deyip geçmeyin. O zaman sizleri ağır şekilde eleştirip halka şikayet ederim. Sorumluluk gereği neyse yapın. Bizden uyarması.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotograflarda da görüldüğü gibi köprü bağlantılarını yapmadığınız müddetçe, köprü açılşını gerçekleştirmeye kalkarsanız; biz Aşiyan Köprülü Kavşak yaptık hayırlı olsun deyip halkı kandırırsanız büyük suç işlemiş sayılırsınız. Sayın yetkililer, muhterem siyasetçiler...
Bu haber 5472 defa okunmuştur.

Etiketler :
Mükerrem ÇELİK / 23-10-2017 11:41:00

Mustafa bey kolay gelsin ilgi ve alakanıza teşekkür ediyorum. Fotolarla çalışmaları görüntülemişsiniz. Ancak Köprü ayağının Aksu Mah istikametniden herhangi bir görüntü göremedik. Aksu istikametinde köprü bitiyor yolda bitiyor. Orasını da bir görüntüleseydiniz keşke. Aynı şekilde haber içinde bahsi geçen İsmet inönü okulu önü lise kavşağı isitikametinde öğle okul çıkışı saati olan 12.00 saatlerinde okul önündeki karmaşa ve keşmekeşliğide bir fotoğraflamanızı hatta videolu haber yapmanızı istirham ediyorum. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Vatandaş / 20-10-2017 20:14:00

Sayın Mustafa Bey güzel haber anlayışınız için önce teşekkür ederim 20/10/2017 saat 17:50 sularında aşiyanın orda şok markete yakın mesafede bir okul öğrencisine yaya geçidinden karşıya geçmek isterken bir erkek çocuğuna ismi önemli değil firmaya ait otomobil çarptı ambulans ve polis ekiplerine haber verdik çocuğu tanıyan yoktu hastaneye götürdüler şoförüde polis ekipleri aldı uzağa gitmeye gerek yok ilk kaza yaşandı iyi akşamlar.

selim gülcan / 20-10-2017 10:41:00

MUSTAFA BEY ÇOK GÜZEL BİR GÖZLEM YAPMIŞSIN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM ÇOCUĞUM İSMET İNÖNÜ ORTA OKULUNA GİDİYOR. SABAH GİDERKEN IŞIKLARA GELMEDEN YAYA KALDIRIMI OLDUĞU HALDE YAYA GEÇİŞİNİ KULLANAMIYORUZ HİÇBİR ARAÇ DURMA GEREKSİNİMİ DUYMUYOR. OKUL ÇIKIŞINDA DA BAZI ÇOK DUYARLI VELİLER ARAÇLARINI TAM YAYA KALDIRIMINA PARK EDİYORLAR ÇOCUKLAR ARABALARDAN YOLU KONTROL EDİP DE KARŞIYA GEÇEMİYORLAR OKUL İDARESİ ELİNDEN GELDİĞİ KADAR ÖZELLİKLE İSMET İNÖNÜ OKUL MÜDÜRÜ BİZZAT TRAFİK POLİSİ GİBİ ARAÇLARI DURDURARAK ÇOCUKLARIN TEHLİKESİZ BİR ŞEKİLDE KARŞIYA GEÇMELERİNİ SAĞLIYOR. TRAFİK IŞIKLARIN DADA YEŞİL YAYA GEÇİŞ IŞIĞI YANIYOR ANCAK DAHA YOLU YARILAMADAN KIRMIZIYA DÖNDÜĞÜ İÇİN ÇOCUKLAR YOLUN ORTASINDA ARAÇLAR İLE KARŞI KARŞIYA KALIYORLAR BUNLARI DA BEN AKTARMIŞ OLDUM YORUM KISMINDA YAYINLANIRSA YETKİLİLERİN DİKKATİNİ ÇEKER BELKİFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI