Bugun...Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bayramlaşma Programı Düzenlendi
Tarih: 03-09-2017 09:28:10 Güncelleme: 03-09-2017 10:33:10 + -


Vali Aktaş, burada yaptığı konuşmada, bayramların dinimizde nadide günler olduğuna dikkati çekerek katılımcıların Kurban Bayramı’nı kutladı.


Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bayramlaşma Programı Düzenlendi

Kurban Bayramı’nın 1. günü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde 01.09.2017 Cuma günü bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

 

Saat 14.00’da başlayan programa Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Eski Çankırı Milletvekili Ahmet Bukan, Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek, Belediye Başkan Vekili Canay Ulucan, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb Hıdır Ayçiçek, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan Yıldız, Daire Amirleri, STK ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 

Vali Aktaş, burada yaptığı konuşmada, bayramların dinimizde nadide günler olduğuna dikkati çekerek katılımcıların Kurban Bayramı’nı kutladı.

 

Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ise yaptığı konuşmada; “Öncelikle tüm katılımcıları selamlayarak,  bir kurban bayramına daha kavuştuk. Değerli hemşerilerim hali vakti yerinde olanlar kurban kesiyor, kesemeyenlere de kurban kesenler yardım ediyor. Bayramlar sevinçlerin ve yardımlaşmanın daha çok yaşandığı günlerdir. Bu vesile ile Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Ailelerinizle, çocuklarınızla nice bayramlara sağlık ve afiyetle ulaşmanızı diliyorum.” dedi ve tüm Çankırılıların Kurban Bayramı’nı kutladı.

 

Program ikram, bayramlaşma ve toplu fotoğraf çekilmesi ile sona erdi.

 

Kurban Bayramı Programı Kapsamında İsmail Özdemir Huzurevi Ziyaret Edildi.

 

Huzurevi önünde Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Savaş Aktepe ve Huzurevi Müdürü Cafer Çınar karşıladı.

 

Bu Ziyarette Sayın Valimize Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek, Belediye Başkan Vekili Canay Ulucan, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti.

 

Vali Aktaş ve beraberindekiler, tüm yaşlılarımız ile tek tek tokalaşarak,  bayramlarını kutladılar ve yaşlılarımızla sohbet ettiler. Ayrıca yaşlılarımızın her hangi istek ve sorunlarının olup olmadığı sorulduktan sonra program sona erdi.

 

Kurban Bayramı Programı Kapsamında Çankırı Devlet Hastanesi Ziyaret Edildi.

 

Hastane önünde Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı Kamu Hastaneleri Genel Sekreter Vekili Sait Biçer ve Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Arif Ercoşkun ve diğer görevliler tarafından karşılandı.

 

Bu Ziyarette Sayın Valimize Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek, Belediye Başkan Vekili Canay Ulucan, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti.

 

Devlet hastanesinde Palyatif bakım merkezi ve çocuk servisinde yatan hastalarımız ve yakınları ile ayrı ayrı ilgilenerek, kurban bayramlarını kutlayan Vali Aktaş ve beraberindeki heyet hastane hakkında genel bilgiler alındıktan sonra toplu fotoğraf çekilmesinden sonra program sona erdi.

 

Kurban Bayramı Programı Kapsamında Çınar Çocuk Evini Ziyaret Edildi.

 

Çocukevi önünde Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’ı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Savaş Aktepe, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya ile diğer görevliler karşıladı.

 

Bu Ziyarette Sayın Valimize Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti.

 

Vali Aktaş çocuk evinde kalan öğrencilerin bayramlarını kutlayarak, kendileri ile sohbet etti. Ayrıca çocukların bir ihtiyaç ve sorunlarının olup olmadığını sorarak, her zaman sizlerin yanındayız Valiliğe de gelin kapımız sizlere her zaman acıktır. Derslerinize iyi çalışın biz daire müdürlerimizle her zaman sizlerin yanındayız dedi.

 

Sayın Valimiz Tarafından Cezaevi Ziyareti Gerçekleştirildi

 

Cezaevi önünde Vali Aktaş’ı Cumhuriyet Başsavcı Vekili Okan Yıldırım ve Cezaevi Müdürü Hüseyin Akkuş ve görevliler karşıladı. Bu Ziyarette Sayın Valimize Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır Ayçiçek, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy eşlik etti.

 

Daire amirlerinin de katıldığı ziyarette mahkûmlarla sohbet eden Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, bayram sevinci ve duygularını sizlerle paylaşmak istiyorum diyerek, bir sıkıntı ve ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. İhtiyaçların giderilmesi hususunda ilgili birimlere talimat verdi. Allah yardımcınız olsun birbirinizle iyi geçinin dedi.

 

Kendilerini unutmayarak bayramlaşmaya gelen Sayın Valimiz ve beraberindeki heyete teşekkürlerini ileten mahkûmlar, ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2817 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI