Bugun...Başbakanımız Binali Yıldırım İlimizi Ziyaret Etti
Tarih: 17-12-2017 22:54:03 + -


Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Kongresine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Kongreden sonra Valiliğimizi ziyaret etti.


Başbakanımız Binali Yıldırım İlimizi Ziyaret Etti

Ziyaret Etti

 

İlimizi ziyaret eden Başbakan Sayın Binali Yıldırım’a, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, ile diğer yetkililer eşlik etti.

 

Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ı, Yaran Kapısı önünde Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Milletvekilleri,  Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, daire amirleri, STK Temsilcileri ve vatandaşlar karşıladı.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Kongresine katılan Başbakan Binali Yıldırım, Kongreden sonra Valiliğimizi ziyaret etti.

 

Ziyarette Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ı Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ve Protokol Üyeleri karşıladı.

 

Vatandaşlar ile tek tek tokalaşan ve sohbet eden Başbakan Binali Yıldırım, Tören Mangasını selamladıktan sonra Valilik Makamına geçti.

 

Valilik Makamında şeref defterini imzalayan Başbakan Sayın Binali Yıldırım’a, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş tarafından İlimizde tamamlanan ve yapımı devam eden hizmetler, projeler hakkında bilgi verildi.

 

Ziyaret Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ve Eşi Hanımefendi Seval Aktaş tarafından Başbakan Sayın Binali Yıldırım’a hediye takdimi ve Fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3332 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI