Bugün...
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
Çankırı Belediyesi'nden 50 Noktaya Tekstil Ürünleri Geri Dönüşüm KumbarasıDevam eden çalışmalar kapsamında geri dönüşüm kumbaralarının sayısının 50’ye çık..
178 Okunma
Çocuk Akademisi Minik Kâşifler YetiştirecekMinik kâşiflere farklı ve renkli bir dünya sunmak için yeni atölyeler oluşturan ..
162 Okunma
Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi Hariç Hanımlar Lokallerinin Hepsi KapatıldıŞehre sosyal ve kültürel manada katkı sağlayan lokallerin kapatılması bu yerlerd..
1374 Okunma
Başkan Esen Uluslararası Taşköprü Kültür ve Sarımsak Festivali’ne KatıldıBaşkan Esen, dünyaca ünlü Taşköprü sarımsağını uluslararası platformda tanıtmak..
1291 Okunma
Başkan Esen, Arıtma Tesisinde İncelemelerde BulunduBelediye Başkanı İsmail Hakkı Esen birliğin görev ve sorumluluk alanında bulunan..
826 Okunma
Son Dakika: Çankırı Kale Altı 2. Etap TOKİ Konutları’nın Anahtar Teslim Töreni YapılacakBelediye Başkanımız Sayın İsmail Hakkı Esen Bey’in yoğun çabaları sonucu Çankırı..
4986 Okunma
Kale Altı 2. Etap TOKİ Konutları’nın Anahtar Teslimine BaşlandıÇankırı Belediyesi, Çankırı Merkez Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. etapta ..
2762 Okunma
Çankırı Belediyesi Büyük Otel Karşısını U Dönüşüne Açmak İçin Çalışmalara BaşladıBaşkan Esen, “Biz vatandaşlarımızdan gelen istek ve önerileri değerlendirip, o y..
2686 Okunma
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI