Bugün...Çankırı’da Özel Akıllı Kolej Neden Kapatılmak İsteniyor? (Özel Haber)
Tarih: 30-01-2018 19:38:10 Güncelleme: 30-01-2018 19:44:10 + -


Çankırı şehir merkezinde yaklaşık 150 -160 öğrenci, veliler ve öğretmeler mağdur edilerek bir başka Özel okula yönlendirilmeye çalışılıyor. Doğrumu acaba?


Çankırı’da Özel Akıllı Kolej Neden Kapatılmak İsteniyor? (Özel Haber)

Neden Kapatılmak İsteniyor?

 

Çankırı'nın kaderi bu işte...

 

Sebep gösterilmeden okul kapatmak Çankırı'da öğrenci velilerini çığırından çıkarttı!

 

Çankırı Merkezde 3 yıldır faaliyet gösteren Özel Akılı Kolej okulların açılmasına 4-5 gün kala sebebini tam olarak bilmediğimiz nedenlerden dolayı kapatıldı.

 

Yaklaşık 150 -160 öğrenci, veliler ve öğretmeler mağdur edilerek bir başka Özel okula yönlendirilmeye çalışılıyor. Bu gün 30.01.2018 tarihinde saat 11:00 da velilerle toplantı yapıldı. Sonuç ne oldu acaba? Hangi yetkili kurum bu yaşananları resmi olarak açıklayacak? www.haberci18.com İnternet Medyası olarak bu konuyu araştırıp, altından bir çapanoğlunun çıktığına şahit olduğumuzu yetkililere duyururuz.

 

Sebep gösterilmeden okul neden, niçin, kimin aklıyla kapatılmaya zorlanıyor? 

 

Siz sayın yetkililer konu ile ilgili gelişmeleri resmi olarak açıklayabilirmisiniz? Öğrencileri, velileri, öğretmeleri ve bizleri aydınlatırsanız memnun oluruz. 
Bu haber 5933 defa okunmuştur.

Etiketler :
çankırılı / 31-01-2018 15:19:00

Kusura bakmayında şimdiye kadar giden paralar ne oldu? Acaba kafanız esince aç kapayla olmuyor bu işler. Yapamayacaksan başlamıyaydınız bu işe. Parayı çöpten toplamıyoruz. Çocuklarımız kiralık maddiyata bakan bir yönetici istemiyor. Önce kendini sevdir, maddiyatı bırak. Yönetici olarak Çocukların arkasında ol kimsenin arkasından habersizce iş çevirmeki Çankırı'yı, Çankırılıyı üzmeyin. Görevini, yerini, haddinizide bileceksiniz. Onlar bizim çocuklarımız kimse çocuklarımızla, halkımızla oynayamaz. Okul kapatmak ne demek?

Hakkı Gülistan / 31-01-2018 14:36:00

Mehmet kardeş. Bende seninle aynı fikirdeyim. Orası bakkal dükkanı değil. O yüzden kapatamaz. Eğitimci birisininde orasının kapanamayacağını bilmesi lazımdı. Ne öğretmenleri ne de velileri böyle bir duruma sokmaya Hakkı yoktu. Herneyse. Kalan kalır giden gider. Burda da ayrıca yorum herkese açık. Biraz saygı göstermek gerekir.

oya / 31-01-2018 11:54:00

Çapanoğlu çok doğru kelime. Neden kapatılmak isteniyor sorusunun cevabı da haber içerisinde zaten. Bunu anlamak için çok zeki olmaya gerek yok. Çocukların geleceği ile oynayanlarda beklediklerini alamayacaklardır. Giden gider elbette. Fakat pek çok veli kalıyor ve ne çocukları ne de öğretmenleri bu oyuna yem etmeyeceklerdir.

Mehmet / 31-01-2018 10:57:00

Hakkı gülistan orası bakkal dükkanı değil.. öyle kafana göre kapat git... orda bu memleketin geleceği çocuklar okuyor.. senin çocuğun orda okuyormu.. muhtemelen hayır.. biraz empati yap empati..neymiş para kalmamışmış.. okulun %80 e kadar olan kısmı okulun ücretini ödemiş.. geri kalan %20 lik kısmında 1 veya 2 taksidi kalmıştır... öyle yok.. ben gidiyorum.. eline klavyeyi alan kafasona gçre dışardan bilmediği, dahli olmadığı olaylar hakkında yorum yapmasın ayıptır.. ha tabi birde hakkı gülistan gerçek isminse .. ve başka bir kuruluşa hizmet etmiyorsan

Mustafa / 31-01-2018 10:06:00

Ben bir veli olarak çocuğumun geleceği için kaydını buradan alıyorum. Bugünden itibaren eğitim öğretim atmosferi o okulda olamaz. Devam edecek velilerin de ne beklediğini anlamış değilim. Maddi durumu kısıtlı olanlar vardır. Devlet okuluna verebilirler. Ve bu okuldan eğitim çok daha iyi olacaktır.

hakkı gülistan / 30-01-2018 21:03:00

Adam öğretmenlerin maaşını ödeyememiş, kirasını ödeyememiş zarar etmiş.. Kapatmak istiyor.. Neden altında bişi aarıyorlar yaa.. Ne biçim bir memleket...FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI