Bugün...Çankırı Huzurevi Sakini Satı Ninemiz Mal Varlığını Devlete Bağışladı
Tarih: 28-02-2018 02:05:10 + -


Askerler için örgü ören annelerden Gazi eşi 90 yaşındaki Satı Yapraklı, Gazi eşinden kalan tüm mal varlığını devlete bağışladığını belirterek...devamını okuyunuz.


Çankırı Huzurevi Sakini Satı Ninemiz Mal Varlığını Devlete Bağışladı

Çankırılı 90 yaşındaki Satı Yapraklı, gazi eşinden kalan tüm mal varlığını devlete bağışladı.

 

İlmekler Mehmetçik İçin Atıldı

 

Mehmetçiğe İlmek İlmek Destek Yağıyor

 

Çankırı’da kadınlar genci ve yaşlısı ile bir araya gelip Mehmetçik’e manevi destek olabilmek için ilmek ilmek sevgi ile atkı ördü. Çankırı Belediyesi’nde görev yapan kadın çalışanlar, Çankırı İsmail Özdemir Huzurevinde kalan anneler ile Afrin Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan askerlere atkı örmek için bir araya geldi.

 

Suriye'nin Afrin bölgesinde pkk/pyd - ypg ve deaş terör örgütlerine yönelik yürütülen harekatta görev alan askerlere destek olmak için İsmail Özdemir Huzurevinde büyükleri ile bir araya gelen Çankırılı kadınlar, yumaklarını ve şişlerini aldı, Mehmetçik’e manevi açıdan destek vermek için atkı örmeye başladı. Mehmetçik’e bol bol dua eden kadınlar, el emeği göz nuruyla yaptıkları ürünleri askerlere göndereceklerini belirtti.

 

Askerler için örgü ören annelerden Gazi eşi 90 yaşındaki Satı Yapraklı, Gazi eşinden kalan tüm mal varlığını devlete bağışladığını belirterek ördüğü atkıları Afrin’de nöbet bekleyen Mehmetçiklere göndereceğini ve diğer ördüklerini de devlette kime lazımsa ona hediye edeceğini söyledi.

 

Mehmetçiğimize manevi açıdan destek vermek için Çankırı’da gerçekleştirdikleri miting ile destek hareketini başlatan kadınlar, Mehmetçik’e ilmek ilmek destek vereceklerini söyledi.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4351 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI