Bugun...Çankırı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz Bolu’ya Normal Doktor Olarak Tayin Edildi
Tarih: 27-10-2017 20:22:51 Güncelleme: 27-10-2017 20:49:51 + -


Çankırı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz’ın Bolu iline tayini çıkarken, iddialara göre de Çankırı İl Sağlık Müdürlüğüne ise Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Hüseyin Keskin'in atamasının yapılacağı fısıltılaşılıyor.


Çankırı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz Bolu’ya Normal Doktor Olarak Tayin Edildi

Uzm. Dr. Murat Yılmaz Bolu’ya Normal Doktor Olarak Tayin Edildi

 

Valilik Basın Ve Hakla İlişkiler Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre Çankırı İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz’ın Bolu iline uzman Doktor olarak tayini çıkarken, Çankırı İl Sağlık Müdürlüğüne kimin atandığına dair resmi bir açıklama yapılmazken fısıltı gazetelerine göre de kesin olmamakla beraber Çankırı İl Sağlık Müdürlüğüne ise ilimizde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri olarak görev yapan Op. Dr. Hüseyin Keskin’in atamasının yapılcağı iddia ediliyor.

 

İl Sağlık Müdürlüğü Devir Teslim

 

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Yılmaz, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Hüseyin Keskin'e makamda yapılan törenle 27.10.2017 Cuma günü görevini teslim etmiştir.

 

İl Sağlık Müdürü'nden Valimize veda ziyareti

 

Uzm. Dr. Murat Yılmaz yeni görev yeri Bolu iline gitmeden önce Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı makamında ziyaret ederek vedalaştı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2927 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI