Bugün...Çankırı Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına Arif Kırkpınar Getirildi
Tarih: 09-01-2018 16:58:44 + -


Turgut Ünal’dan boşalan Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı koltuğuna Ahmet Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi’nin genç ve başarılı müdürü Arif Kırkpınar atandı.


Çankırı Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına Arif Kırkpınar Getirildi

Çankırı Milli Eğitimde Ilgazlı'ya Yeni Görev

 

Çankırı Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına Ilgazlı Arif Kırkpınar getirildi.

 

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı kadrosunda görev yaparken, İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen ama bir ay sonra kurumda yerine kendisi gibi müdür yardımcısı olarak görev yapan Muammer Öztürk İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandıktan sonra Çankırı’da görev yapmak istemeyen ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Turgut Ünal’dan boşalan Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı koltuğuna Ahmet Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi’nin genç ve başarılı müdürü Arif Kırkpınar atandı.

 

Arif Kırkpınar genç ve idealist bir eğitimci 2013 yılında ilimizde açılan Türkiye’de az sayıda bulunan Bilim Sanat Merkezi’nin kurucu müdürü olarak görevlendirilen ve bu merkezin kuruluş aşamasını başarı ile gerçekleştirdikten sonra o tarihten bu zamana kadar da aldığı görevi başarı ile yürüten aynı zamanda yaklaşık 7 yıldır da Eğitim Bir-Sen Çankırı Şube yönetiminde yer alan ve Çankırı Genç Memur-Sen kurucu başkanlığı da yapmış bir isim.

 

Hemşerimize Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğündeki yeni görevinde başarılar diliyor, Çankırı ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

 
Bu haber 3659 defa okunmuştur.

Etiketler :
insancık / 13-01-2018 11:24:00

Turgut ÜNAL -il milli eğitim müdürü yapılmayınca- çankırı terketmiş deniyor, doğru mu acaba ? doğruysa, eğer beyefendiyi öğretmen olarak atasalar ülkeyi mi terk edecek ?FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI