Bugün...Çankırı’mızın Gururu Olan Ahmet Ersin Gökçeyi Tebrik Ediyoruz (Özel Haber)
Tarih: 14-08-2018 12:59:59 Güncelleme: 14-08-2018 14:44:59 + -


Yeni çalışmamız ile "Bu gün Çankırılı hemşehrimiz, Urfa DSİ 15. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe’yi kaleme alarak tanıtıma başlayalım istedik, başladık da."


Çankırı’mızın Gururu Olan Ahmet Ersin Gökçeyi Tebrik Ediyoruz (Özel Haber)

Ahmet Ersin Gökçe'yi Tebrik Ediyoruz

 

Yeni Sistemle Birlikte Çankırı’daki Resmi Kamu Ve Kuruluşlarda Tepeden Tırnağa Değişikliğe İhtiyaç Var!

 

Çankırı’da “On Dönüm Bostan, Yan Gelip Yat Osman İmajını Sileceğiz”

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Şehir içi ve diğer şehirlerde görev yaparak başarılı çalışmalara imza atarak tarih yazan, gönüllerde taht kuran amir, müdür, memur, milletvekilleri, valiler de dahil çok sayıdaki Çankırılı hemşehrilerimizi, (kişi veya kişileri) takibe alarak bugüne kadar halkına hizmet veren, halkının hizmetkarı olan, şehrinin havasını teneffüs edip, ekmeğini yiyen, suyunu içen, milletvekili olarak ilimize ve ülkemize hizmete ve hizmetkar olmaya devam edecek olan şahsiyetleri sayfamıza taşıyarak ülkemize, illerimize kazandırmaya, kendilerini yüceltmeye, her kim olursa olsun kendilerine güç vermeye devam edeceğimizi belirtiriz.

 

Bu gün Çankırılı hemşehrimiz, Urfa DSİ 15. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe’yi kaleme alarak tanıtıma başlayalım istedik.

 

Çankırılı hemşerimiz Urfa DSİ 15. Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe başarılı hizmetlerine Urfa da ‘da devam ediyor.

 

Kamu görevine DSİ genel müdürlüğü Barajlar ve HES dairesi başkanlığında Baraj Tatbikat Şube Müdürlüğünde başlayan hemşerimiz Ahmet Ersin Gökçe yaklaşık 8 sene burada görev yaptı ve baraj proje ve uygulama konularında ihtisas sahibi oldu.

 

Ülke genelinde inşa edilen bir çok barajın yapımında görev aldı. 2012 yılında Çankırı 52. Şube Müdürlüğüne atanan Ahmet Ersin Gökçe burada yaptığı 3 yıllık görev süresinde pek çok sulama, baraj, gölet ve içme suyu projeleri inşalarını tamamladı. 2015 yılında DSİ 5. Bölge Müdür yardımcılığına atanan Gökçe bu sürede sulama baraj ve gölet proje inşaatlarında aktif görev yaptı.

 

2017 yılında DSİ 15. Bölge Müdürlüğüne atanan hemşerimiz burada da başarılı hizmetlerine devam etmektedir. Ahmet Ersin Gökçe evli ve 2 çocuk babasıdır. 1980 Çankırı doğumlu hemşehrimiz genç yaşına rağmen DSİ’nin gözde bürokratlarındandır. Çankırı’mızın gururu olan Ahmet Ersin Gökçe'yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Ahmet Ersin Gökçe “Tarih Yazdı, Gönüllere Taht Kurdu”

 

Sonuç olarak: Bu özel haberimize yer vermemizdeki gayemiz 2019 yılı içerisinde Belediye Başkanlığı seçimleri yapılacak. Yüksek ihtisas sahibi olan bu kardeşimiz başarılı çalışmalarıyla beni etkiledi.

 

Olmaz Demeyin!

 

DSİ Genel Müdürlüğünde, Çankırı 52. Şube Müdürlüğünde, Ankara 5. Bölge Müdür Yardımcısı iken, Şanlı Urfa 15. Bölge Müdürlüğüne atanan ve görev alanı 21 342 km2  olup, Şanlıurfa ili ile Mardin ilinin bir bölümünü (GAP-Mardin-Ceylanpınar Ovalarını) kapsayan çalışmalara başarılı imzalar atarak Urfa da gönüllerde taht kutan, her gittiği yerde başarılı hizmetlere imza atan, Çankırı’mızın evladı, ilimizin gururu olan Ahmet Ersin Gökçe'yi Çankırı’dan Belediye Başkanı adayı olarak görmek erken mi, değil mi, bilemiyorum ama; (Kendisiyle bu konuyu görüşmeden atıyorum) Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı konusu düşünmesini aklına sokalım istedik.

 

Kendisine Üstün Muvaffakiyetler Temenni Ediyoruz

 

Yaptığı başarılı çalışmalarının yanında devamlı halkın içinde olması nedeniyle bölge halkının gönlünde taht kuran Gökçe’yi kutluyoruz.

 

www.haberci18.com İnternet Medyası sahibi ve şahsımızın takiplerine göre (hizmet anlamında) bizce bu saatlerden sonra yaranlar, şehitler diyarı Çankırı’ya yakışacağını görebildiğimizi vurgulamak istedik. Takdir kendisinin.

 

-Bende Dahil Belden Aşağıya Vurmamak Şartı İle Her Kim Olursa Olsun Eleştiriye Açık Olacağız-

 

Bu Memlkette Birlik Beraberliği Ya Sağlayacağız Ya Sağlayacağız!

 

Çankırı ve İnsanlarını Sevmeyen Çeksin Gitsin

 

Günümüzde unutulmaya yüz tutan ‘Ahd-e Vefa’nın en belirgin temsilcisi olarak, özelliklede www.haberci18.com İnternet Medyası ve sahibi Mustafa Çelik olarak çalışana, çalışmasının karşılığını, halkı için, memleketi için çalışmayan, hizmet sunamayan, yan gelip yatan kim olursa bedelinin karşılığını ödettirip, kendilerini kamuoyuna şikayet ederek en ağır cezaya çarptıtıracağız. Şehrine kim hizmet etmiyorsa deşifre edilerek halk bilgilendirilecktir.

 

 
Bu haber 5632 defa okunmuştur.

Etiketler :
Recep Durlanık / 14-08-2018 17:58:00

Sevgili müdürüm Ahmet Ersin Gökçe halka hizmet Hakka hizmet düşüncesiyle işini eksiksiz ve son derece disiplinli yapan, çalışan sayğı değer bir kişidir İnşaAllah Çankırı'mızın Belediye Başkanı olarak görmeyi nasip eder canı gönülden deslekliyoruz

Fikret Göktaş / 14-08-2018 15:59:00

Bence de Ahmet Ersin GÖKÇE ufku geniş ve projeleri olan bir kişidir. Ekip çalışmasını çok iyi bilen teşkilatçı bir yapısı vardır. En önemlisi siyasetin kirlenmişliğinin dışında bir isimdir. Geçmişi ile de tertemiz bir isimdir. Belediye başkanı olursa eminim alışılmışın dışında bir başkanlık yapacaktır. Çankırı da otopark sorununu çözecek bir isimdir. Siyasetçilerin mutlaka değerlendirmesi gereken bir isim. Tabiki önce kendisi aday olup olmayacağına karar vermeli. Olursa Çankırı için iyi olur.

Hakkı ÖZTÜRK / 14-08-2018 13:53:00

Hüseyin BOZ ile devam, ha başka partiden koyacaksa tercih onun.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI