Bugun...Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Yılbaşı Tedbirlerini Yerinde Denetledi
Tarih: 01-01-2018 19:01:28 Güncelleme: 01-01-2018 21:38:28 + -


Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, yılbaşı gecesinde asayiş uygulaması yapan Emniyet ve Jandarma ekipleri ile vatandaşlara tatlı ikram etti.


Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Yılbaşı Tedbirlerini Yerinde Denetledi

Vali Aktaş Yılbaşı Gecesi Ziyaretlerinde Polis Ve Jandarma Güvenlik Güçlerine Öncülük Verdi

 

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, yılbaşı akşamı görevi başındaki polis, jandarma çalışanlarını ziyaret etti, yılbaşı gecesinde güvenlik güçleri ve vatandaşlara tatlı ikram etti.

 

Vali Aktaş, yılbaşı dolayısıyla kentin çeşitli noktalarında oluşturulan polis uygulama noktalarını ziyaret ederek, görevleri başındaki güvenlik güçlerinin yeni yılını kutladı.

 

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, yılbaşı gecesinde asayiş uygulaması yapan Emniyet ve Jandarma ekipleri ile vatandaşlara tatlı ikram etti.

 

Yılbaşı gecesi Çankırı Bölge Trafik Denetleme Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen güvenlik uygulamasına, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat Bozkurt ile birlikte katılan Vali Hamdi Bilge Aktaş, gecenin geç saatlerinde halkın huzuru için görevlerini yerine getirmeye çalışan güvenlik güçlerine tatlı ikramında bulunarak görevlerinde kolaylıklar diledi. Durdurulan araçlardaki vatandaşlara da ikramda bulunan Vali Aktaş, vatandaşların yeni yılını kutladı.

 

Görevli personelle sohbet eden Aktaş, Çankırı'nın Türkiye'nin en güvenli illerinden birisi olduğunu belirterek, vatandaşın devletle tanıştığı ilk yerin polis ve jandarma kuvvetleri olduğunu söyledi.

 

Vatandaşa sakin ve hoşgörülü davranılmasının önemine işaret eden Aktaş, başarılı çalışmalarından dolayı polisleri, jandarmayı tebrik etti.

 

Uygulama gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1845 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI