Bugün...Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd Zeynel Çelik Hayatını Kaybetti
Tarih: 19-01-2019 09:30:03 Güncelleme: 19-01-2019 12:50:03 + -


Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd. Zeynel Çelik'in Cenazesi (bugün) 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Öğle namazına müteakip Hasakça Köyünde defnedilecektir.


Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd Zeynel Çelik Hayatını Kaybetti

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Günlerden 19 Ocak 2019 Cumartesi eş, dostlarımızdan gelen telefon mesajları ve Çankırı Belediyesi Başkanlığınca verilen duyuru (Anons) ile değerli bir insanımızın daha hayatını kaybettiği bilgileri ile güne başladık. Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd. Zeynel Çelik ağabeyimizi kaybetmenin acı haberini edindiğimiz bilgilerle bizlerde vefat haberi ile ilgili olarak bilgi ve haberi olmayan, duyamayan kamuoyu ile paylaşalım istedik. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı şu günde kardeşimizi son yolculuğuna, bugün Öğle namazına müteakiben Merkez Hasakça köyünde uğurlayacağız.

 

Çelik Ailesinin Acı Günü

 

İlimizin modern tarım anlamında yeniliklere açık örnek bir çiftçimiz, örnek bir üreticimiz, Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd. Zeynel Çelik ağabeyimizi kaybettik!

 

Modern anlamda çiftçiliğin, hayvancılığın öncüsü uygulayıcısı, araştırmacısı olmuştur, Yaşamının her aşamasında umutları, hayalleri olan gelecek vaat eden aydın bir çiftçimiz olan Merkez Hasakça köyü sakini Zeynel Çelik hakka yürüdü.

 

1960 Hasakça köyü doğumlu, evli, 5 çocuk sahibi, Güllü Çelik hanımefendinin muhterem eşi, Emrah, Eyüp, Eda, Melike Çelik ve Emine İpek’in babaları, Çankırı Ziraat Odası Başkan Yrd. Zeynel Çelik uzun zamandır mücadele ettiği hastalığına yenik düşerek hayata gözlerini kapattı, tüm sevenlerini üzdü.

 

Cenazesi (bugün) 19 Ocak 2019 Cumartesi günü Öğle namazına müteakip Hasakça Köyünde defnedilecektir.

 

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Cenab-ı Allah ailesine, yakınlarına, Ziraat Odaları camiasına, Hasakça köyü halkına sabır versin, Amin.

 

 

 

 

 
Bu haber 6418 defa okunmuştur.

Etiketler :
Kadir Yavuz ( Çevreci ) / 19-01-2019 12:26:00

Allah gani gani rahmet eylesin! İlimiz adına acı bir kayıp vizyonu ufku yeniliklerin modern tarımın uygulayıcısı ekolojik tarımın, hayvancılığın besiciliğin öncüsü değerli bir kardeşimizdi, Çankırı'mızda vizyon sahibi Çankırı da tarımda, hayvancılıkta çığır açmış yeri doldurulamayacak bir yaranımız, dostumuzu kaybettik! Çankırı'mız adına ülkemiz adına bir kayıp yeri doldurulmayacak bir değerdi…Ulu bir çınardı…Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI