Bugün...Çankırılı Eczacılardan Afrin’e Destek
Tarih: 15-02-2018 23:46:51 + -


Çankırı Eczacıları olarak ülkemiz ve bölge coğrafyası huzur ve barışa kavuşuncaya dek, ülkemiz içindeki bütün Sivil Toplum Kuruluşlarını ve meslek örgütlerini devletimizin yanında olmaya davet ediyoruz…


Çankırılı Eczacılardan Afrin’e Destek

Afrin’e Tam Destek

 

Çankırı Eczacılar Odası Temsilciliği Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Afrin'e yönelik düzenlediği "Zeytin Dalı" operasyonuna  tam destek verdiklerini söyledi.

 

Yapılan Basın Açıklaması şöyle:

 

Ülkemiz için tehdit oluşturan Suriye’nin Afrin bölgesine; Türk Silahlı Kuvvetleri, 20 Ocak 2018 itibari ile huzur ve barışın tesisi, sınır güvenliğimiz ve o bölge insanının kendi topraklarında güven içinde yaşaması maksadıyla “Zeytin Dalı” harekâtını başlatmıştır.

 

Şu bilinmelidir ki, hiçbir şey Devletimizin bekasından, huzur ve güvenliği davasından büyük ve üstün değildir.

 

Afrin; geçen yıl oldubittiye getirilerek PYD-YPG tarafından bir kurşun dahi atılmadan kontrol altına alınmış ve ülkemize yönelik bölücü terör örgütlerinin tehditleri artarak devam etmiştir.

 

Zeytin Dalı Harekâtı ile Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin’de hainlerin ve onların işbirlikçilerine müdahale etmiş ve müdahaleye devam etmektedir. Türkiye artık tüm dünyanın dikkatini Afrin’e çekmeyi başarmıştır.

 

Çankırı Eczacıları olarak ülkemiz ve bölge coğrafyası huzur ve barışa kavuşuncaya dek, ülkemiz içindeki bütün Sivil Toplum Kuruluşlarını ve meslek örgütlerini devletimizin yanında olmaya davet ediyoruz…

 

Dualarımızla ve bütün gönlümüzle ülkemizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız. Devletimizin terör operasyonları için almış olduğu bütün kararları desteklediğimizi beyan ediyoruz.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde gerçekleştirilen Kurtuluş Savaşından bu yana ülkemiz için canlarını hiçe sayan Aziz şehitlerimizi Bir Kez Daha Minnetle Anarken Afrin’ de yapılmakta olan Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, başta acılı aileleri olmak üzere tüm ulusumuza Sabırlar, yaralı askerlerimize ise acil şifalar diliyoruz.

 

Çankırı Eczacıları
Bu haber 3312 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Sağlık Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI