Bugun...Ekizceli Ve Karataş Ailelerinin Evlatları Ceylan & Mehmet Nişan Yüzüklerini Taktı
Tarih: 22-08-2017 10:40:07 Güncelleme: 22-08-2017 11:14:07 + -


20 Ağustos 2017 Pazar akşamı Melek ve Metin Ekizceli çifti kızı Ceylan’ı Mürüvet ve Ayhan Karataş’ın oğlu Mehmet ile nişanladılar.


Ekizceli Ve Karataş Ailelerinin Evlatları Ceylan & Mehmet Nişan Yüzüklerini Taktı

Mutluluklar Her Daim Sizinle Olsun.

 

Ceylan İle Mehmet “Mutlu sona değil, sonsuz mutlulukları için ilk adımlarını nişan merasimi ile attılar.

 

Ekizceli ve Karataş Aileleri Çok Heyecanlı Bir Akşam Yaşadılar

 

Nikâh masasına oturmaya hazırlanan çift aile ve davetlileri arasında gerçekleşen törenle nişanlandı. 

 

Ekizceli ve Karataş ailesinin evlatları Ceylan ile Mehmet çiftinin mutlu günlerine ortak olarak, aile kurma ve evlilik yolunda ilk adım olan nişan yüzükleri takıldı.

 

-Nişan Terminal Düğün Salonunda Gerçekleşti-

 

20 Ağustos 2017 Pazar akşamı Melek ve Metin Ekizceli çifti kızı Ceylan’ı Mürüvet ve Ayhan Karataş’ın oğlu Mehmet ile nişanladılar.

 

Nişanında Ekizceli ve Karataş ailelerini yalnız bırakmayan tüm eş, dost akrabalar, özellikle esnaflar, Çankırı Esnafları Yaran Kültürünü Yaşatma Gençlik ve Eğitim Derneği başağaları, Oğuz Boyları Yaran Meclisi başağaları, Ahiyaran Meclisi Genç yaranları her iki aileyi mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

 

Genç çiftlerin yüzüklerini Çankırı Belediye Başkanımız Sayın İrfan Dinç bey taktı.

 

Nişana MHP İlçe Başkanı Bahadır Akbaba ve yönetimin kurulu üyeleri de iştirak etti.

 

Yörelerimizin kültürlerinin, geleneklerinin gelecek nesillere taşınmasında, farklı kültürlerin buluşmasında yaranlarımızın rolü büyüktür. Sazıyla sözüyle her kesimi büyüleyen Metin Gül hocam, Sazende Mehmet Bayraktar ritim sazları ile vur vur inlesin dercesine düğün salonunu ayağa kaldırdılar. Metin Gül öğretmenimizin seslendirip çalıp söylediği bir birinden güzel yaran oyun havaları ile salon bir anda yaranağaların oynadıkları oyun havaları ile renklendi.

 

Nişan töreni takı merasimiyle, çeşitli ikramların sunulmasıyla geç vakitlerde son buldu. Davetli konuklarını kapıda karşılayan Ekizceli ve Karataş aileleri davetli konuklarını nişan merasimi sonunda da kapı çıkışına kadar güler yüzle uğurladılar.

 

“Genç çiftlerimize Rabbim bir ömür sağlık, mutluluk ve huzur versin. www.haberci18.com Yazı ailesi olarak gençlerimizin evliliğe atmış oldukları bu yolun hayırlı olmasını temenni ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 6379 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Yaran Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI