Bugün...Emekli Astsubay Zeytin Dalı Harekâtına Katılmak İçin Dilekçe Verdi
Tarih: 01-02-2018 00:11:38 + -


Çankırı'da, Emekli Astsubay Özcan Çalışkan İsimli Komutanımız 'Zeytin Dalı Harekâtı’na’ Katılmak İçin Dilekçe Verdi.


Emekli Astsubay Zeytin Dalı Harekâtına Katılmak İçin Dilekçe Verdi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nde 31 yıl görev yaptıktan sonra 2012 yılında emekliye ayrılan Piyade Astsubay Özcan Çalışkan, ‘Zeytin Dalı Harekâtı’nda görev almak için Çankırı Askerlik Şubesi'ne dilekçe ile başvuruda bulundu.

 

Çankırı'da yaşayan emekli Piyade Astsubay 1962 doğumlu Özcan Çalışkan, 'Zeytin Dalı Harekâtı' kapsamında devam eden operasyonları yakından takip ettiğini söyledi. Çankırı Askerlik Şubesi'ne dilekçe verdikten sonra yaptığı açıklamada, "Şanlı ordumuza Afrin’de gerçekleştirdiği 'Zeytin Dalı Harekâtı’nda destek olabilmek için Astsubay rütbemle kaldığım yerden görevime devam etmek istiyorum. TSK'nın halen bir ferdi olarak görev yapmak istiyorum. Devletimizin devamı için elimizden ne geliyorsa yapmaya daima hazırım. Yeniden dünyaya gelsem yine asker olmayı isterim" diye konuştu.

 

 
Bu haber 2536 defa okunmuştur.

Etiketler :
Gazi / 13-02-2018 23:12:00

Özcan bey, Kutlarım sizi. Sen adamın hasısın hası. Ancak sen zamanında görevini fazlasıyla yaptın. Bırak Ülkesini terk ederek Çankırıda keyf çatan Suriye ve Irak'lılar savunsun ülkelerini... Adamlar sabahtan akşama kadar karı kız kesiyor...

/ 13-02-2018 16:55:00

Yaşa varol senin gibi yiğit komutanlar olduktan sonra kim yıkabilir bu vatanı?FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI