Bugun...Erzincan Dernekler Federasyonu Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti
Tarih: 10-11-2017 13:25:27 Güncelleme: 10-11-2017 13:36:27 + -


Erzincan Dernekler Federasyonu Başkanı Selahattin Ayvaz ve yönetimi Valimiz Sayın Hamdi Bilge Aktaş'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.


Erzincan Dernekler Federasyonu Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti

Vali Hamdi Bilge Aktaş Erzincan Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen gezi programı kapsamında ilimize gelen ERDEF başkanı Selahattin Ayvaz ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
 

Erzincan Dernekler Federasyonu Başkanı Selahattin Ayvaz ve yönetimi Valimiz Sayın Hamdi Bilge Aktaş'a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

Ziyarette konuşan Erzincan Dernekleri Federasyonu Başkanı Selahattin Ayvaz; “Çankırı Valisi olan kıymetli hemşehrimiz Vali Hamdi Bilge Aktaş’a Erzincan Dernekleri Federasyonu tarafından bir ziyaret düzenlenmiştir. Federasyon olarak öncelikli amacımız hemşerilerimizi bir araya getirmek, aramızda birlik ve beraberliği sağlayarak dayanışma ve yardımlaşma içinde olmaktır. Kendilerine görevinin hayırlı, uğurlu olması temennisinde bulunmak için yaranlar diyarı, şehitler diyarı Çankırı'ya ziyaretine geldik. Hemşehrimizin Erzincan sevgisini canlı tutma, Erzincan’la bağlarını güçlendirme, kültürümüzü yaşatma ve Erzincan’ı tanıtma gibi görevlerimiz olduğunu biliyoruz.” dedi. 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş; “Bugün burada birlik ve beraberlik tablosu oluşturarak bu organizasyonu yapan ERDEF başkanı Selahattin Ayvaz’a ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu ziyaret gezisinin bir başlangıç olmasını diliyorum. İnanıyorum ki kendi alanlarında başarılı olan Erzincan’ı dışarıda da başarıyla temsil eden hemşerilerimizin bu organizasyonlarının büyük fayda sağlayacağından eminim.” dedi.

 

Çankırı ve Erzincan arasında bir köprü kurulduğuna inandığımız ziyarette, Vali Aktaş, Federasyon Başkanı Ayvaz'a Tuz Lambası hediye ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret amacına ulaşarak, hatıra fotograflarının çekilmesi ile son buldu.

 

 

 

 
Bu haber 1903 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI