Bugün...Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Anlamlı Projeye Destek
Tarih: 01-08-2018 11:52:09 + -


Şanlı bayrağımız Çankırı girişinde Küçük Sanayi kavşağındaki Çankırı tabelasının bulunduğu yerden Çankırı Bisiklet Kulübü Temsilcisi ve Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Hatice Karakaya tarafından Çankırı ili sınırında 04 Ağustos 2018 tarihinde teslim alınacaktır.


Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden Anlamlı Projeye Destek

Destek

 

Muğla Mor Pedal Kadın Bisiklet Derneği tarafından 19 Mayıs 2018 tarihinde elele elden ele 81 ilde sloganı ile başlatılan 81 ili kapsayan bayrak taşıma projesi kapsamında şanlı bayrağımız Çankırı girişinde Küçük Sanayi kavşağındaki Çankırı tabelasının bulunduğu yerden Çankırı Bisiklet Kulübü Temsilcisi ve Gençlik Spor Kulübü sporcumuz Hatice Karakaya tarafından Çankırı ili sınırında 04 Ağustos 2018 tarihinde teslim alınacaktır.

 

Teslim alınan bayrak 06 ağustos 2018 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü binası önünden hareket edilerek Ankara Akyurt sınırına kadar 11 kişilik bisiklet grubu tarafından pedal çevirmek suretiyle taşınacaktır. Türk kadınının zaferi-bisiklet turu organizasyonu Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün organizasyonunda gerçekleştirilecek ve bayrağımız şerefle Ankara’ya teslim edilecektir.

 

Sporcumuz Hatice Karakaya’ya ve ona eşlik edecek diğer sporcularımıza bu gururlu görevde başarılar diliyor ve destekliyoruz.

 
Bu haber 3147 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI