Bugün...Halkla İlişkiler ve Kişisel İmaj
Tarih: 23-02-2018 08:18:59 Güncelleme: 23-02-2018 09:31:59 + -


Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt sunumunda bulundu.


Halkla İlişkiler ve Kişisel İmaj

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt tarafından Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi ‘nin organize ettiği Ankara Büyükşehir Belediyesi Ego Genel Müdürlüğü’nde çalışan 200 kişilik Ego Personeline yönelik olarak’ 2 oturumda gerçekleştirilen seminer verildi.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Eğitim Akademisi Müdürü Fikret Gültekin  ‘Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaş tarafından görülen yüzü sizlersiniz. Sizler her gün Ankara trafiğinde yaklaşık 900 bin kişiyi evlerinden işe, işlerinden evine, sevenleri sevdiklerine kavuşturuyorsunuz.

 

Yapmış olduğunuz iş çok stresli ve çok ağır bir iş. Toplumun her kesiminden yaş grubu ile iletişim ve etkileşim halindesiniz. Bu tür eğitimlerin artarak devam edeceğini Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında protokol imzalanarak büyükşehir belediyesinin yaklaşık 3000 çalışan personelinin bu tür eğitimlerden ilerleyen zamanlarda peyderpey eğitime alınacağını belirterek bu tür eğitimlerin mesleki bilgi, beceri ve deneyimleriniz faydalı olacağını düşünüyorum’ diyerek konuşmasını tamamladı.

 

Ego Genel Müdürlüğü Araç Bakım Onarım Daire Başkanlığı Makine İkmal Şube Müdürü Ömer Doğancı açılış konuşmasında bu tür eğitimlerin siz değerli şoför personelimizin meslekteki kişisel gelişim ve halkla ilişkiler konusunda yaşamış oldukları sorunların çözüm yollarında faydalı olacağını belirtti.

 

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt sunumunda şu konuları anlatmıştır;

 

1.oturumda İmaj; Zihinlerdeki çağrışımlar, hisler tutumlar, öz imaj, algılanan imaj ve ideal imajdan bahsedildi.

 

2.oturumda Halkla İlişkilerde İletişim ve önemi konularında sunum yapıldı.

 

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Servisi Bölüm Başkanı Rehber Öğretmeni Mehmet Bozkurt'u kutlar görevinde başarılar dileriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2745 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI