Bugun...İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler Kahvaltıda Bir araya Gelecekler
Tarih: 19-01-2018 19:31:48 + -


İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler bu sene 5.cisini düzenleyecekleri kahvaltı programında bir araya gelmeye hazırlanıyor.


İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler Kahvaltıda Bir araya Gelecekler

İstanbul'daki Çankırılı Ülkücüler olarak 04 Şubat 2018 Pazar Günü İstanbul'da Kahvaltı Programı düzenliyor.

 

Çankırı'dan Kahvaltı Programı için Otobüs kaldırılacaktır.

 

İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler Atağa Geçiyor.

 

İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler bu sene 5.cisini düzenleyecekleri kahvaltı programında bir araya gelmeye hazırlanıyor. Konuyla ilgili olarak İstanbul’daki Çankırılı Ülkücüler Genel Koordinatörü Ömer Bezci yaptığı açıklamada kahvaltı programı için 25 kişilik bir ekiple çalıştıklarını ve Çankırılı Ülkücülerin unutamayacağı muhteşem bir program yapmak istediklerini belirtiler. Bezci Tüm Çankırılı Ülkücü ve Milliyetçi Kardeşlerimizi kahvaltı programına davet ettiklerini belirtiler.

 

Kahvaltı programı:

 

Yer: İstanbul Green Park – Pendik/İstanbul  

 

Tarih: 04 Şubat 2018 Pazar

 

Saat: 10:18

 

Ali Karaabalı =>0 532 341 18 18
Bu haber 1532 defa okunmuştur.

Etiketler :
türkiye sevdalısı / 21-01-2018 01:17:00

değerli istanbulda yaşayan ülkücü kardeşlerim çok anlamlı bir hizmet yapıyorsunuz rabbim sizden razı olsun yalnız anlayamadığım bir nokta var çankırılı istanbulda yaşayan ülkücüler şimdi ülkücüler heryerde var mhp li deseydiniz mesaj daha net anlaşılırdı ikincisi çankırıdan otobüs kaldırılacak demişsiniz bu araç orta ilçemizdenmi kalkacak çünkü çankırıda böyle bir çalışma yok çankırı az olsun bizim olsun mantığı taşıyor gibi geldi çünkü araç için hiçbir çalışma yok gelmek isteyen kendi imkanları ile mi gelecek bunu bilelim saygılarımlaFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI