Bugun...Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Ayhan Ziyaretlerine Ara Vermeden Devam Ediyor
Tarih: 30-12-2017 19:08:09 + -


Başkan İsmail Ayhan amacımızın kamu çalışanlarının hakların korumak, hakkı tutup kaldırma iradeyi ortaya koymak olduğunu belirtti.


Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Ayhan Ziyaretlerine Ara Vermeden Devam Ediyor

Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Başkanı İsmail Ayhan ve Yönetim kurulunun Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rektörlük Ziyaretleri gerçekleşti.

 

Çankırı Kamu-Sen  ve Türk Eğitim-Sen  Başkanı İsmail Ayhan ve yönetim kurulu ile birlikte Türk Eğitim-Sen Karatekin Üniversitesi temsilcileri (Arş. Gör. İlker Yiğit, Arş. Gör. Ayşegül Bostan, Ertuğrul Şöhret, Hasan Apsarılıoğlu, Kemal Uysal) Karatekin Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan İsmail Ayhan amacımızın kamu çalışanlarının hakların korumak, hakkı tutup kaldırma iradeyi ortaya koymak olduğunu belirtti. Bu doğrultuda doğrunun yanında olacaklarını fakat yanlışın her zaman karşısında olacaklarını söyleyerek; atamaların liyakat esas alınarak yapılması gerekli olduğunu ifade etti.

 

Çankırı Kamu-Sen  ve Türk Eğitim-Sen  Başkanı İsmail Ayhan ve yönetim kurulu İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışsan personellerin sıkıntılarını dile getirdi. Başkan İsmail Ayhan biz eğitim çalışanlarının özveri ile çalıştığını ama çalışmalarının takdir edilmesi gerektiğini ve bu iş yapılırken A yada B diye bakılmadan hak edip etmediğine bakılarak yapılması gerektiğini vurguladı. Başkan İsmail Ayhan amacımızın kamu çalışanlarının hakların korumak, hakkı tutup kaldırma iradeyi ortaya koymak olduğunu belirtti. Bu doğrultuda doğrunun yanında olacaklarını fakat yanlışın her zaman karşısında olacaklarını söyleyerek; atamaların liyakat esas alınarak hassasiyetle yapılması istedi.

 

 

 

 
Bu haber 2406 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI