Bugun...Karataş Mahallesi Kastamonu Caddesindeki Sokak Lambaları 15 Gündür Neden Yanmıyor?
Tarih: 23-12-2017 11:30:07 Güncelleme: 23-12-2017 11:36:07 + -


Karataş Mahallesi, Kastamonu Caddesinde 15 gündür sokak lambaları yanmıyor.


Karataş Mahallesi Kastamonu Caddesindeki Sokak Lambaları 15 Gündür Neden Yanmıyor?

15 Gündür Yanmıyor?

 

Hiçbir kurum ve çalışanlarını zan altında bırakarak ucuz kahramanlık neyi yaptığımızı, yalan yanlış bilgi verdiğimizide zannetmeyin. Sizlerin göremediklerini bizler görüyoruz. Bizlerin görmediklerinide sizler görebilirsiniz diye düşünüyoruz. Sonuç olarak devlet, millet, vatandaş işbirliğimize gölge düşmesin.

 

Çankırı hepimizin, şirin şehrimizin aydınlatılması gerek.

 

Karataş Mahallesi, Kastamonu Caddesinde 15 gündür sokak lambaları yanmıyor. Özellikle sabah ve akşam çok sıkıntı yaşayan vatandaşlar yanmayan sokak lambalarından şikayetci.

 

Zifiri karanlık olan caddede  hiç birşey görünmüyor. Mahalle sakinleri tarafından Enerji-Sa aranıp bildirildi mi, bildirilmedi mi bilmiyoruz ama bu görüntüyü yaşayan şahsımızda Enerji-Sa ya rica ediyoruz. Bu sorunu lütfen hallediniz. Ricamıza rağmen sıkıntı ortadan kaldırııp arıza yapılmıyorsa bizde haber yaparız. Belki daha bir önem verilip yapılır diye düşünürüz.

 

Yani sadece sokak lambası değil herhangi bir elektrik arızasında aranması gereken numara. Bulunduğunuz il ilçeyi söylediğinizde yardımcı olacaklardır.

 

Lütfen, Bulunduğunuz mahallede ya da semtte sokakta bulunan sokak lambaları yanmıyorsa lütfen 186'yı arayıp bilgi verin. Olay yerine gelip müdahale etmiyorlarsa konunun takipçisi olun ki sokağınız ve mahalleniz aydınlansın. Şayet biz-ben sonuç aldım diyorsanız mesele yok demektir.

 
Bu haber 2239 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI