Bugun...KUZKA Şubat Ayı Toplantısı Kastamonu’da Yapıldı
Tarih: 17-02-2018 12:50:11 + -


Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Şubat ayı toplantısı için gittiği Kastamonu’da, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti.


KUZKA Şubat Ayı Toplantısı Kastamonu’da Yapıldı

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu, Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş’ın başkanlığında Kastamonu’da toplandı.

 

Kastamonu Valiliği Toplantı Salonu’ndaki Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Çankırı Valisi ve Kuzka Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Bilge Aktaş başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Toplantıya Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yaşar Karadeniz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Hasan İpek, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkçı, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Gündoğdu, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Arslan, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin Çelikten, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol Derici ve Kuzka Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç katıldı.

 

Ajans faaliyetleri, Batı Karedeniz Turizm ve İş Birliği Forumu’na katılım sağlanması, Güdümlü Proje Destekleri ve Mali Destek Programlarına ilişkin gündem maddelerinin yer alındığı yönetim kurulu toplantısında, ilk olarak Kuzka Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan Genç tarafından, Ajans faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

 

Bilgilendirme sunumunun ardından Ajans yönetim kurulu üyeleri gündem maddelerinin görüşmelerine geçti. Basına kapalı gerçekleşen toplantı, gündemde yer alan maddelerinin ayrıntılı olarak ele alınması ve karara bağlanması ile sona erdi.

 

Vali Hamdi Bilge Aktaş’tan Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’e Ziyaret

 

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Şubat ayı toplantısı için gittiği Kastamonu’da, Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’i makamında ziyaret etti. Vali Aktaş ziyarette Valilik şeref defterini imzaladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kastamonu Valisi Karadeniz, Vali Hamdi Bilge Aktaş’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1178 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI