Bugün...Lastik Fabrikası Yeni Genel Müdürü Masatsugu Nıshıno Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti
Tarih: 20-01-2018 15:28:50 + -


Japonya’daki en büyük lastik fabrikasının üst düzey yetkili yöneticisi Norifumi Fujimoto’nu Japonya’ya döndü, yerine yeni Genel Müdür (Ceosu) Masatsugu Nıshıno geldi.


Lastik Fabrikası Yeni Genel Müdürü Masatsugu Nıshıno Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı Ziyaret Etti

Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası Yeni Genel Müdürü (Ceosu) Masatsugu Nıshıno Sayın Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Sumitomo Rubber Industries Çankırı CEO’su Norifumi Fujimoto’yu geçtiğimiz ay 25 Aralık 2017 günü uğurlamıştık.

 

Sumitomo Rubber Industries Japonya’daki en büyük lastik fabrikasının üst düzey yetkili yöneticisini Çankırı’ya göndererek fabrikanın tüm sitemini kurmasının ardından, 4 yılını şehrimizde tamamlayan Norifumi Fujimoto’nun Japonya’ya dönmesinden dolayı üzüntü duymuştuk. 

 

Fujimoto, “Çok sevdiği Çankırı için hep iyi şeyler yapmaya çalışmıştı.”

 

Norifumi Fujimoto Çankırı’dan ayrılırken “Bu şirket Çankırı için çok önemli, sizden en büyük isteğim elinizi ve desteğinizi bu şirketin üzerinden çekmemeniz.” demişti.

 

Çankırı Lastik Fabrikası yeni genel müdürü (Ceosu) Masatsugu Nıshıno 15 Ocak 2018 günü şehrimize gelerek görevi devraldı.

 

Japon Devinin Çankırı’daki Yeni Ceo’su Masatsugu Nishino’yu “İlk ziyaretini Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’e gerçekleştirerek yapılan çalışmaların Çankırı’nın yerel yönetimi ve halkı ile iş birliği halinde olmaya devam edeceklerini bir kez daha vurguladı.

 

İkinci ziyaretini Valimiz Hamdi Bilge Aktaş’a gerçekleştiren (Ceo’su) Masatsugu Nishino Vali Aktaş’a “Şehrimiz ve halkımız için iş birliği halinde olmaya hep birlikte devam edeceğiz” dedi.

 

Vali Aktaş’ta Masatsugu Nishino’ya Şehrimize sağlayacağınız katkılardan ve çalışmalarınızdan dolayı başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Ziyaret amacına ulaşarak son buldu.

 

Yeni Genel Müdür Masatsugu Nıshıno (Gözlüklü olan) Valibeyin makamında. 
Bu haber 2021 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI