Bugun...Sana Hakkımı Helal Etmiyorum Yazılı Çelenk Veda Yemeğine Damga Vurdu
Tarih: 22-10-2017 08:26:25 + -


Yozgat’a atanan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı için düzenlenen veda yemeğine ‘Sana hakkımı helal etmiyorum’ yazılı çelenk damga vurdu.


Sana Hakkımı Helal Etmiyorum Yazılı Çelenk Veda Yemeğine Damga Vurdu

Yazıcı'nın veda yemeğine bu çelenk damga vurdu!

 

Yusuf Yazıcı için düzenlenen veda yemeğine ‘Sana hakkımı helal etmiyorum’ yazılı çelenk damga vurdu.

 

Yozgat’a atanan Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı için düzenlenen veda yemeğine ‘Sana hakkımı helal etmiyorum’ yazılı çelenk damga vurdu.

 

10 yıl Yozgat’ın Sorgun ilçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Yusuf Yazıcı 2014 yılı Haziran aylarında da Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmıştı. Yazıcı, 18 Ekim itibariyle Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrıldı.

 

Yazıcı’ya mesai arkadaşları tarafından düzenlenen  veda yemeğine eğitim camiasının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Yemeğe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalıştığı öğrenilen Fatih Yılmaz’ın gönderdiği çelenk damga vurdu.

 

Çelenkte yer alan ‘Sana hakkımı helal etmiyorum’ yazısı dikkat çekerken, salonun girişinde uzun süre bekletilen çelenk daha sonra alandan uzaklaştırıldı.

 

 
Bu haber 7951 defa okunmuştur.

Etiketler :
fatih yılmaz / 27-10-2017 09:47:00

Ben o çelenki gonderecek kadar deli kanlıyım, ya sen edepsiz kelimesini yüzüme söyleyecek kadar delikanlımısın...FTH YLMZ

Seyyah / 23-10-2017 13:34:00

Bir edepsizin hakkına kalmadı koca yürekli adam. Herkes yerini bilecek!!!!FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Eğitim Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI