Bugün...Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın Ailesi Vali Aktaş Ve Başkan Dinç’i Ziyaret Etti
Tarih: 30-01-2018 21:37:13 + -


Şehidin babası Abdurrahman Kapdan Vali Aktaş’a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.


Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın Ailesi Vali Aktaş Ve Başkan Dinç’i Ziyaret Etti

Vali Aktaş Şehit Yüksel Kapdan’ın Ailesini Kabul Etti

 

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan’ın babası Abdurrahman Kapdan, kardeşleri, aile mensupları ve Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke’yi makamında kabul etti.

 

Ziyaret için Kapdan ailesine teşekkür eden Vali Aktaş, devletimizin şehitlerine ve emanetlerine her zaman sahip çıktığını ve çıkmaya devam edeceğini ifade etti. Şehidin babası Abdurrahman Kapdan ise Vali Aktaş’a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Şehit Ailesi Başkan Dinç’i Ziyaret Etti

 

Bitlis'in Hizan ilçesi İncirli köyü güneyinde Giriziyaret Tepe bölgesinde PKK'ya yönelik icra edilen operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yüksel Kapdan'ın ailesi Belediye Başkanı İrfan Dinç’i ziyaret etti.

 

Şehit ailesini kapıda karşılayan Başkan Dinç, “Vatanımız, bayrağımız ve istiklalimiz uğruna fedakârlığın en büyüğünü yapan kahramanlarımızı hiçbir zaman unutmayacağız. Şehit ve gazilerimizin ülkemiz için yaptıkları fedakârlığın, ödedikleri bedelin büyüklüğünü ifade etmeye kelimeler yetmez. Şehitlik mertebesine ulaşmış evlatlarımızın emanetlerine sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Böylesine gözü pek evlatlar yetiştiren eli öpülesi analarımızdan, babalarımızdan Allah razı olsun. Şehit olan tüm kahramanlarımızın ruhları şad, mekânları cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel Teke’de eşlik etti.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2359 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Güncel Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI