Bugün...Taekwondo İl Temsilciliğinden Teşekkür
Tarih: 28-07-2018 07:24:30 + -


“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüplerarası Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nın bu yılki ev sahibi Çankırı oldu.


Taekwondo İl Temsilciliğinden Teşekkür

Teşekkür

 

Çankırı Taekwondo İl Temsilcisi Muharrem Ovacıklı,  Çankırı’da ilk defa 17-20 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüplerarası Türkiye Taekwondo Şampiyonasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Ovacıklı’nın mesajı şöyle:

 

“15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Kulüplerarası Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nın bu yılki ev sahibi Çankırı oldu. Allah’ın da izni ile Türkiye'nin en büyük organizasyonlarından birinin içinden yüzümüzün akıyla çıktık. 57 ilimizden 1750 sporcu, 266 kulüp, 110 hakem, antrenör ve yöneticiyi şehrimizde ağırlamaktan büyük onur duyduk. Bu katılım oranları, şampiyonanın yanı sıra Çankırı’ya gösterilen ilginin ve değerin ne büyük olduğunun da somut bir göstergesidir.

 

Memleketimiz son zamanlarda spor faaliyetlerinde atağa kalkmış durumda. Çankırı Belediyesi’nin düzenlediği organizasyon ile Türkiye ve Bosna Hersek Veteranlar Milli Takımlarının Çankırı’da dostluk maçına imza atmasının ardından şehrimiz daha büyük bir planlama ve organizasyon ile kendi tarihinde ilk defa Kulüplerarası Türkiye Taekwondo Şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Daha önce böylesine geniş katılımlı bir organizasyon yaşamamış şehrimiz, her alanda imkânlarını seferber ederek, konuklarına güzel bir misafirperverlik örneği sundu. Hemşerilerimizin ilgisi ve yardımseverliği de bu noktada bizleri ve misafirlerimizi mutlu etti. Çankırı’ya gelerek bizleri onurlandıran tüm sporcularımıza, teknik heyetimize, antrenör ve hakemlerimize teşekkür ediyorum.

 

Bu organizasyonun ilimize yakışır bir şekilde gerçekleşmesinin baş mimarlarından birisi de Çankırı Belediye Başkanımız Hüseyin Boz oldu. Sağladığı maddi ve manevi destekler ile yüzümüzü ağarttığı için kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum. Verdiği destekler sayesinde böylesine büyük bir organizasyonu başarı ile tamamladık ve Çankırımızı adına ve geçmişine yakışır bir şekilde taçlandırdık.

 

Bize bu yolda destek veren Taekwondo Federasyon Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin’e, Antrenörümüz Ayhan Aslan’a, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci’ye, KYK İl Müdürü Sadık Ak’a, tanıtımımıza katkı sağlayan Belediye Basın Yayın Sorumlusu Funda Öz Zeğerek’e, basınımızın güzide temsilcilerine, hemşehrilerimize ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Hep birlikte kenetlendiğimizde başarının daima yanımızda olduğunu bir kez daha gördük. Şunu ifade etmek isterim ki;  Çankırı, artık, şahlanmış ve koşmaya başlamıştır. İsmimizi altın harflerle yazdırmak için önümüzde hiçbir engel yoktur.”

 
Bu haber 3762 defa okunmuştur.

Etiketler :

Facebook Yorum
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Spor Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI