Bugun...Uzun Zamandır Hastalığı İle Mücadele Eden Cihan Cebeci Hayatını Kaybetti
Tarih: 14-10-2017 20:50:23 Güncelleme: 15-10-2017 10:25:23 + -


Şehrimizin eski lastikçi esnaflarımızdan Halil Cebeci yaranağamızın oğlu, Cihan Cebeci kardeşimiz tedavi gördüğü hastanede hakkın rahmetine kavuşmuştur.


Uzun Zamandır Hastalığı İle Mücadele Eden Cihan Cebeci Hayatını Kaybetti

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Aileden Gelen Son Dakika Açıklama: Cihan Cebeci kardesimizin cenazesi (yarın) 15.10.2017 Pazar günü İkindi namazına müteakip  Ahmet  Yesevi Camiinde kılınacak cenaze namazı sonrası Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Cebeci Ailesinin Acı Günü

 

Gencecik yaşta hakka yürüdü. Çankırı Bir yiğidini daha kaybetti.

 

Şehrimizin eski lastikçi esnaflarımızdan Halil Cebeci yaranağamızın oğlu, Kundura tamircisi Erol Elaldı'nın yiğeni,güler yüzlü, temiz kalpli, delikanlı, efendi, saygılı, karakteri, müzisyenliği ve neşe dolu kişiliği ile sevilen sayılan, yıllardır rahatsızlığı olan amansız hastalığı ile mücadele veren, 1985 doğumlu, evli, iki çocuk sahibi olduğu bilgileri öğrerilen Cihan Cebeci kardeşimiz tedavi gördüğü hastanede hakkın rahmetine kavuşmuştur.

 

Rabbim başta Halil Cebeci yaranağamız olmak üzere tüm sevdiklerine, ailesine, akrabalarına, arkadaşlarına, eş dost ve müzik camiasının başı sağolsun, sabır versin. Allahım mekanını cennet eylesin. Amin.

 

Önemli Not: Merhum Cihan Cebeci kardeşimizin ne zaman, hangi vakit, hangi camiide kılınacak cenaze namazından sora nerede toprağa verileceği bilgileri netlik kazanmadığından ailenin alacağı kararlar neticesinde (net bilgiler) kamuoyu ile paylaşılacaktır. 

 

 

 

 

Vefatı ile tüm sevenlerini yasa boğan merhum Cihan Cebeci kardeşimiz.
Bu haber 13233 defa okunmuştur.

Etiketler :
Hilmi Şan (ŞAN TEKNİK DEMİR DOĞRAMA) / 16-10-2017 16:33:00

Gencecik yaşta hayatını kaybeden kardeşimize Allah'tan rahmet, geride kalanlarada sağlıklı uzun ömürler diliyorum.

Necati ÜLKER / 15-10-2017 05:49:00

Sayın Halil CEBECİ YARANAĞAM BAŞINIZ SAĞ OLSUN, ALLAH SİZE VE SVENLERİNE SABIRLAR VERSİN. YÜCE RABBİM Cihan CEBECİ Kardeşime Rahmet eylesin mekanını cennet yapsın, NUR İÇİNDE OLSUN. YÜREKTEN DUALAR GÖNDERİYOR ACINIZI PAYLAŞIYORUM Necati ÜLKER/ANKARAFACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI