Bugun...Vali Aktaş, Huzur ve Güven Uygulamasına Katıldı
Tarih: 23-12-2017 05:10:06 + -


Çankırı’da da bu akşam (22.12.2017) saat 19.30’da Huzur ve Güven Uygulaması gerçekleştirildi. Çankırı merkezi giriş ve çıkışlarında Emniyet tarafından 3 noktada ve Jandarma tarafından da 9 noktada ortaklaşa gerçekleştirilen...devamını okuyunuz.


Vali Aktaş, Huzur ve Güven Uygulamasına Katıldı

10 Numara 5 Yıldız İdarecilerinen Gurur Duyuyoruz

 

Çankırı Valisiyle, Emniyetiyle, Jandarması ile Dimdik Ayakta

 

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Jandarma ve Emniyet tarafından Türkiye genelinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilen Huzur ve Güven Uygulamasının Çankırı ayağına katılarak güvenlik güçlerini yalnız bırakmadı.

 

Tüm illerde olduğu gibi Çankırı’da da bu akşam (22.12.2017) saat 19.30’da Huzur ve Güven Uygulaması gerçekleştirildi. Çankırı merkezi giriş ve çıkışlarında Emniyet tarafından 3 noktada ve Jandarma tarafından da 9 noktada ortaklaşa gerçekleştirilen uygulamaya yaklaşık 175 Emniyet mensubu ve 121 Jandarma personeli katılıyor. 2 etap halinde yapılan uygulamanın ilk etabı ana yollarda ve şehir giriş çıkışlarında yapılıyor.

 

İkinci etapta ise şehir merkezindeki kafe, kıraathane ve benzeri yerlerde uygulama yapılacak. Toplam 2 saat süren uygulama ilçelerde de gerçekleştiriliyor.

 

Çankırı merkezdeki uygulama noktalarından biri olan Bölge Trafik Denetleme Müdürlüğü önündeki Huzur ve Güven Uygulamasına katılan Vali Hamdi Bilge Aktaş, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat Bozkurt ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı ile birlikte uygulamaya tabi tutulan vatandaşlarla tek tek ilgilenerek uygulama hakkında bilgi verdi.

 

Vatandaşların huzur ve güvenliği için bu uygulamaların gerçekleştirildiğini söyleyen Aktaş, uygulamaya katılan güvenlik güçlerine kolaylıklar dileyerek teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2667 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI