Bugun...Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Başsağlığı Mesajı
Tarih: 04-10-2017 14:43:17 + -


Hakkâri’deki kahpe terör saldırısında şehit olan askerlerimize Rabbimden rahmanı rahmet diliyoruz. Ülkemizin, Çankırı’mızın, Yapraklı’mızın, Yüklü köylülerimizin, Orta İlçemizin, Özlü Köylülerimizin ve geride kalan ailelerimizin başı sağolsun.


Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın Başsağlığı Mesajı

Başsağlığı Mesajı

 

04.10.2017 tarihinde, sabah saatlerinde Hakkâri’nin Yüksekova İlçesi Esendere Beldesi'nde bulunan Susuzkeklik Karakolu ile Aslankaraş Üs bölgesi arasında bölücü terör örgütü PKK mensuplarınca daha önce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 4 Mehmetçiğimiz şehit olmuş 4 Mehmetçiğimiz ise yaralanmıştır.

 

Şehit Mehmetçiklerden Çankırı’nın Orta ilçesi Özlü Mahallesi nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Çavuş Gökhan Topal ve Yapraklı İlçesi Yüklü Köyü nüfusuna kayıtlı Piyade Sözleşmeli Er Olcay Çelik’in şehadetlerini öğrenmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

 

Çankırı’mız iki kahraman evladını daha vatan uğruna feda etmiştir. Devletimizin bölücü hainlerle mücadelesi kararlı bir şekilde devam edecektir. Şehitlerimizin mübarek kanları asla yerde kalmayacaktır.

 

Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, Çankırı’mıza ve yüce Türk milletine başsağlığı diliyor, hain saldırıda yaralanan kahraman Mehmetçiklerimize de yüce Allah’tan acil şifalar diliyorum.

 

Hamdi Bilge Aktaş=>Vali

 

www.haberci18.com İnternet Medyasından Başsağlığı Mesajı

 

"Ey şehîd oğlu şehîd, isteme benden makber,

 

Sana âgûşunu açmış duruyor Peygamber."

 

Hakkâri’deki kahpe terör saldırısında şehit olan askerlerimize Rabbimden rahmanı rahmet diliyoruz. Ülkemizin, Çankırı’mızın, Yapraklı’mızın, Yüklü köylülerimizin, Orta İlçemizin, Özlü Köylülerimizin ve geride kalan ailelerimizin başı sağolsun. Vatan Sağolsun diyor, Allahım yar ve yardımcımız olsun dileklerimizi paylaşıyoruz.

 

Yüklü köyü sakinlerimizden Muammer Çelik kardeşimizin oğlu, Canımız, kanımız, herşeyimiz, Şehidimiz Olcay Çelik kardeşimiz.

 

Ailesi Ankara ili, Çubuk İlçesinde ikametgâh eden, Çankırı ili, Orta İlçesi, Özlü Mahallesi sakinlerimizden Akif Topal kardeşimizin oğlu canımız, kanımız, herşeyimiz, şehidimiz Gökhan Topal kardeşimiz.
Bu haber 2486 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI