Bugun...Vali Hamdi Bilge Aktaş, Yeni Kaymakamlarla Yemekte Bir araya Geldi
Tarih: 16-11-2017 18:27:46 + -


Vali Aktaş, yeni kaymakamların uyumlu bir şekilde çalışarak görevlendirildikleri ilçelere önemli hizmetler yapacaklarına inandığını ifade etti.


Vali Hamdi Bilge Aktaş, Yeni Kaymakamlarla Yemekte Bir araya Geldi

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı’da boş olan ilçe kaymakamlıklarına vekâleten görevlendirilen Kaymakamlara yemek verdi.

 

Hacı Ali Tesisleri’nde verilen yemeğe Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Zeki Karaca ve diğer ilçe kaymakamları da katıldı. Yemekte yeni kaymakam vekillerini tebrik ederek görevlerinde başarı dileyen Vali Aktaş, yeni kaymakamların uyumlu bir şekilde çalışarak görevlendirildikleri ilçelere önemli hizmetler yapacaklarına inandığını ifade etti. Vekil Kaymakamlar ile yakından ilgilenen Çankırı’nın Mülki İdare Amirleri, genç kaymakamlarla tecrübelerini paylaştı.

 

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz haftalarda Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine Betül Büyükkılıç, Şabanözü ilçesine Mehmet Faruk Kazdal, Kızılırmak ilçesine Mustafa Caner Culukar, Orta ilçesine Yunus Emre Temel ve Korgun ilçesine ise Abdurrahman Çelebi Vekil Kaymakam olarak atanmıştı.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1866 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Valilik Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI