Bugün...Vefat Haberi Sadık Söğüt Vefat Etti
Tarih: 09-02-2018 10:23:01 + -


Söğütlü Köyünden Mahir Söğüt'ün oğlu, Mehmet ve Mahir Söğüt'ün babaları, Tarım İl Müdürlüğünde çalışan Sadık Söğüt vefat etmiştir.


Vefat Haberi Sadık Söğüt Vefat Etti

İnna lillah ve inna ileyhi raciun (biz Allah’tan geldik ve dönüşümüz yine o'nadır.) Rabbim mekânını cennet, taksiratlarını aff, evlad-u iyaline ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin.

 

Söğüt Ailesinin Acı Günü

 

Şehrimizin yetiştirdiği değerli hemşehrimiz Kırıkkale Vali Yardımcısı Ayhan Özkan beyin teyzesinin oğlu, Çankırı İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün güzide personellerinden, güzel insan, Sadık Söğüt 09 Şubat 2018 Cuma günü bu sabah vefat etmiştir.

 

Çankırı ili, Yapraklı İlçesi, Söğütlü Köyünden Mahir Söğüt'ün oğlu, Mehmet ve Mahir Söğüt'ün babaları, Tarım İl Müdürlüğünde çalışan Sadık Söğüt vefat etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazını müteakip Ahmet Yesevi Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra alınarak Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Hayatını kaybeden merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun. Allah (c.c.) rahmet, mağfiret eylesin.

 
Bu haber 4626 defa okunmuştur.

Etiketler :
RITVAN CERRAHOĞLU / 12-02-2018 11:48:00

Değerli Hemşerim ve arkadaşım Sadık SÖĞÜT\'ün vefat ettiğini öğrenmiş bulunuyorum.Merhuma yüce Allah\'tan rahmet mekanı cennet olsun inşallah. Kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.

Osman KALE / 09-02-2018 16:59:00

Çok kıymetli arkadaşım Sadık SÖĞÜT'e Allah'tan rahmet, Kederli ailesine başsağlığı dilerim.

ERDOĞAN ÇEVİK / 09-02-2018 11:28:00

BAŞIMIZ SAĞOLSUN. ALLAH RAHMET EYLESİN. MEKAN-I CENNET OLSUN. ALLAH AİLESİNE SABIRLAR VERSİN.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Vefat Haberleri Kategorisi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI