Bugün...Yapraklı Güreş Ağası Yakup Karaman Çankırı AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı
Tarih: 17-11-2018 14:51:05 Güncelleme: 17-11-2018 14:59:05 + -


Çankırı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve İşadamları Derneği’nde de başkan yardımcılığı görevini halen aktif olarak devam ettirdiğini dile getiren Karaman, Çankırı adı geçen her noktada olduğunu sözlerine ekledi.


Yapraklı Güreş Ağası Yakup Karaman Çankırı AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yakup Karaman, Çankırı Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

 

Beraberindeki kalabalık heyetle birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanlığı’na gelen İşadamı Yakup Karaman, İl Başkanı Celal Kaman’a başvuru dilekçesini teslim etti. Amacının doğduğu topraklara hizmet etmek olduğunu anlatan Karaman, Başkent Ankara’da yürüttüğü ticari faaliyetlerden kalan zamanının tamamını Çankırı’da harcadığını kaydetti.

 

Yapraklı Güreş Ağalığı’nın yanında birçok STK ve oluşuma da destek verdiğini ifade eden Karaman, edindiği bilgi, birikim ve tecrübelerini Çankırı için kullanmak istediğini vurguladı.

 

Çankırı Bürokratlar, Kamu Çalışanları ve İşadamları Derneği’nde de başkan yardımcılığı görevini halen aktif olarak devam ettirdiğini dile getiren Karaman, Çankırı adı geçen her noktada olduğunu sözlerine ekledi. İl Başkanı Celal Kaman da Karaman’a başarı temennilerini iletirken, “Ben de Yapraklılıyım sen de Yapraklılısın. Bu anlamda maça 1-0 önde başlıyorsun, ayrıca referansına da Celal Kaman yazmışsın 2-0 oldu. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi. Karaman'a açıklamasında Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu ile çok sayıda iş adamı ve vatandaş destek verdi.

 

 

 

 
Bu haber 2050 defa okunmuştur.

Etiketler :
Sero / 19-11-2018 09:15:00

Çankırıyı geri götürmemek için haberin içeriğini okumanıza gerek yok fotolara bakın yeter. Çankırı ya mı hizmet edecek yoksa belli bi kesime mi!!! Yapraklı nın halini görün ona göre oylarınızı verin...

Sero / 19-11-2018 09:06:00

Memleket için hayırlı kimse O olur inşallah. Liyakat sahibi, eğitimli, işin ehli olan, bu işlerden anlayan ve memlekette sadece çocuk parkı yapılmayacağını daha farklı işler olabileceğini yatırımlar getirilebileceğini bilen, eş, dost ve hısmı için o mevkiye gelmeyen kadroları ilgisiz kişilerle doldurmayan birisi olur inşallah. Memleketin uyanık olması lazım şimdi herşeye yaparız ederiz hallederiz diyenler köprüyü geçtikten sonra belli kişilerin başkanı olurlar. Bu Ali olur Veli olur veya bi başkası kazananın Çankırı olduğunu bilen bilecek birisi gelmeli. O yüzden Çankırı seçimini iyi yapmalı.FACEBOOK YORUM
Yorum

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

Çok Okunan Haberler
Son Yorumlanan Haberler
YUKARI