Çankırı'da İntihar Girişimi

Bilinci kapalı, hayati tehlikesi bulunan kadın 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanlarınca Devlet Hastanesine kaldırıldı. Tedavileri devam ederken Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma yapıyor.

Çankırı'da İntihar Girişimi
30 Eylül 2021 - 22:13 - Güncelleme: 30 Eylül 2021 - 22:20
İntihar Girişimi, Korkunç Bir Olay 1 Ağır Yaralı

Çankırı Abdulhalik Renda Mahallesi, Ankara Caddesi güzergahı Çankırı Adalet Sarayı, Çankırı Valilik arasında bulunan köprüden atladı mı, yoksa yaya yolundan geçerken her hangi bir araç mı çarptı? Sorusu cevap arıyor.

Olay 30.09.2021 Perşembe günü saat 21:00 sıralarında Çankırı-Ankara devlet karayolu Valilik karşısında meydana geldi.

Ankara- Çankırı Şehir Merkezi istikameti yayalar için üst geçit olarak kullanılan üst geçit köprüsünden intihar etmek için atladığı iddia edilen, kimlik bilgileri öğrenilemeyen bir kadına seyir halindeki bir aracında çarptığı iddia ediliyor.

Olayın Duyulması İle Birlikte 112 Acil Ambulans Ve Çok Sayıda Güvenlik Güçlerimiz ile Olay Yeri İnceleme Ekibi Olay Yerine İntikal Etti.

Her Hangi Resmi Bir Açıklama Yapılmadı

Bilinci kapalı, hayati tehlikesi bulunan kadın 112 Acil Ambulans Sağlık Çalışanlarınca Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ağır yaralı kadının tedavileri devam ederken; Polis olayla ilgili geniş çaplı araştırma yapıyor.

Açıklama yapılırsa detaylar paylaşılacaktır.

Bu haber 12515 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum