Tartıştığı Ağabeyi Tarafından Tüfekle Vurulan Kişi Öldü (1 Ölü)

Arsa meselesi yüzünden 2 kardeş arasında tartışma çıktı. 1958 Doğumlu Halil Öztürk, kardeşi 1963 Doğumlu İrfan Öztürk’e silahla yaraladı.

Tartıştığı Ağabeyi Tarafından Tüfekle Vurulan Kişi Öldü (1 Ölü)
04 Temmuz 2020 - 11:58 - Güncelleme: 04 Temmuz 2020 - 12:49

(1 Ölü)

Çankırı’da arsa meselesi yüzünden 2 kardeş arasında tartışma çıktı. 1958 Doğumlu Halil Öztürk, kardeşi 1963 Doğumlu İrfan Öztürk’e silahla yaraladı. Ağır yaralanan ve Kızılırmak Devlet Hastanesine kaldırılan İrfan Öztürk, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay dün akşam saatlerinde Kızılırmak ilçesi Saraycık köyünde meydana geldi. Aralarında eskiye dayanan husumet ve arazi anlaşmazlığı bulunan iki kardeş Halil Öztürk ve İrfan Öztürk evlerinin önünde bulunan boş arazide tartıştı.

Halil Öztürk kardeşi irfan Öztürk' ü silahla yaraladı. Olay yerinde ağır yaralanan İrfan Öztürk, tüm müdahalelere rağmen kaldırıldığı Kızılırmak Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Kardeşini vurarak öldüren Halil Öztürk jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Hayatını kaybeden İrfan Öztürk
 


Bu haber 17951 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ardan deniz
  1 ay önce
  Bu tür sürtüşmeler hep yanlış kamu düzenlemelerinden oluyor. Yok 2B'dir. yok İmar affıdır. Bir bakıyorsun tapulu arazin 2B gereği ormana bedavaya aktarılmış. Bir bakıyorsun arazi birine kiralanmış veya satılmış. 2B ve benzer uygulamalar hukuk dışıdır.
 • ORHAN İNAN
  1 ay önce
  YAZIK OLMUŞ. KARDEŞİN BİR DAMLA KANI AKACAĞINA DÜNYA MALININ TAMAMI HEDER OLSUN, DAHA İYİ.. ŞEYTAN ÖFKENİN OLDUĞU YERDEDİR..TOPRAK DİYE BAŞLAYAN SÜRTÜŞME KİNLEŞMEYE VE ÖFKEYE VE NİHAYETİNDE CİNAYETE KADAR GÖTÜRÜYOR..BİRAZ SABIR..HER MESELENİN HALLİ İÇİN YETER DE ARTAR BİLE..ÇOK ÜZÜLDÜM..ALLAH(CC) ÖLEN KARDEŞE RAHMET EYLESİN..
 • serkan
  1 ay önce
  mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi Rabbim "kimseyi dünya malına tapacak kadar aç qôzlû etmesin değdi mi şimdi ôz kardeşine mermi patlatacak kadar hırs qôzûnû kôr etmiş hem ômrün sonuna kadar parmaklıklarda hayatın bitmesini her qûn ôlûmle bekle hem vicdan seni hiç bırakmayacak hiç mi aynı yastk da uyumadın sokakta oyun oynamadın mı anılarn sır perdesi qibi rûyalarn zehir olacak yazık olmuş