Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Basınla Buluştu

Ak, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." ifadesini kullandı.

Çankırı Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Basınla Buluştu
12 Ocak 2022 - 15:30 - Güncelleme: 12 Ocak 2022 - 16:07
Basınla Buluşma

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Çankırı'da görev yapan Yerel, Ulusal, İnternet Medya yöneticileri ve muhabirler ile kahvaltılı toplantıda buluştu.

Şehir Merkezinde bir Cafe de yapılan toplantıya Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, Kurumun diğer Müdürleri katıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutlarım diyerek sözlerine başlayan Müdür Ak, “Göreve geldiğimiz günden bu yana iyi şeyler yapmaya çalıştık" diyerek yeni projeler hakkında kısa konuştu.

Ak, "Halkımızın doğru habere en kısa sürede ulaşması için görevlerini gece ve gündüz demeden özveriyle yerine getiren basın emekçisi saygıdeğer gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." ifadesini kullandı.

Ak konuşmasına şöyle devam etti:


Değerli Basın Mensupları;

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü camiasının içinde basın mensuplarımızın yeri çok önemlidir.

Çankırı sporunun gelişimi için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz tüm birimleri ile büyük çaba göstermektedir. Basın mensuplarımız da İl Müdürlüğümüzün bu yoğun çalışmalarını halkımıza duyurarak sporun gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bu anlayış çerçevesinde doğruya ulaşma yolunda yapılan her eleştiriden istifade etmek aynı zamanda bizim inanç ve değerlerimizin bir parçasıdır.

Basın mensuplarının işlerini daha rahat yapabilmesi için her türlü yönetsel tasarrufta bulunacağımızın altını bir kez daha çiziyorum. Bu vesile ile çalışan basın mensuplarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyor, vazife başında hayatını kaybeden basın mensuplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.

Toplumun bilgi akışı için zaman zaman tatil yapmayarak gece gündüz çalışan tüm basın emekçilerimizi; muhabir, yorumcu, televizyoncu, kameraman ve teknik personel konumunda çalışan kardeşlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyor, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum.


Yeni projeler hakkında bilgiler veren Ak, "Öncelikle basınımıza sahip çıkacağız. Kısmet olursa Çankırı’mızın tüm ilçelerine yapılan hizmetleri, yatırımları hep birlikte gezmeyi düşünüyor, konu hakkında sizleri bilgilendireceğiz dedi.

Buluşma çok samimi ortamda amacına ulaşarak gerçekleşirken, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
Bu haber 2500 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum