Valimiz Hamdi Bilge Aktaş İdareciler Gününde İdarecileri Ağırladı

Vali Aktaş, "Ülkemizin gelişmesi, hedeflerine ulaşmasında büyük sorumluluğunuz, büyük sorumluluğumuz bulunuyor." dedi.

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş İdareciler Gününde İdarecileri Ağırladı
12 Ocak 2020 - 21:58 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 18:59

Vali Aktaş, “10 Ocak İdareciler Günü” nedeniyle mülki idare amirlerini ağırladı.

10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle Ilgaz Yıldıztepe Kayak Merkezi’nde kutlama programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Valimiz Hamdi Bilge Aktaş ve Eşi Hanımefendi Seval Aktaş, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç ile eşi, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ile eşi, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak ile eşi, Vali Yardımcıları Abdullah Aslaner, Şahin Bayhan ve eşleri, İlçe Kaymakamları ve eşleri, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ile eşi, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ile eşi katıldı.

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, tüm idarecilerimizin 10 Ocak İdareciler Gününü kutlayarak, 2020 yılında yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Valimiz Hamdi Bilge Aktaş, konuşmasında şu ifadelere de yer verdi. "Birlikte görev yaptığımız değerli mesai arkadaşlarıma, Vali Yardımcılarına, Kaymakam arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onlara destek olan değerli eşlerine teşekkür ediyorum.

10 Ocak İdareciler Günü münasebetiyle bugün bir aradayız. Göreviniz sırasında devletin varlığını ve şefkatini temsil ederken, devletle vatandaşlarımız arasındaki sevgi ve güven bağlarını da güçlendirmektesiniz. Ülkemizin gelişmesi, hedeflerine ulaşmasında büyük sorumluluğunuz, büyük sorumluluğumuz bulunuyor. Görev yaptığınız il ve ilçeleri daha ileriye taşımak, ülkemizin kalkınma hamlesine en üst katkıyı koymak için üstün bir görev anlayışı ile çalışıyorsunuz. Mensubu olmaktan gurur duyduğum mülki idare mesleğinde, büyük bir fedakârlık ve çalışma azmiyle görev yapan sizlerin bu özel gününüzü kutluyor, ailelerinizle birlikte 2020 yılının sağlıklı huzurlu mutlu ve başarılı bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Mülki idare amirleri de Vali Aktaş’ın kendileri için düzenlediği programa teşekkür ettiler.
 


Bu haber 2493 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum