Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

1074 Çankırıspor, BAL'da Mücadele Etmeye Hak Kazandı

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin almış oldığı tedbirler takdire şayandı. Polis ve jandarma olumsuz hiç bir harekete izin vermedi.

1074 Çankırıspor, BAL'da Mücadele Etmeye Hak Kazandı
18 Mayıs 2024 - 19:46 - Güncelleme: 18 Mayıs 2024 - 21:54
1074 Çankırıspor, BAL’a Yükseldi

Kazanmak arzusu ile yüreğini koyarak sahada mücadele eden iki güzide Çankırı takımının zevkli ve çekişmeli maçını az sayıda taraftar topluluğu izledi.

Güvenlik Üst Düzeydeydi!


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin almış oldığı tedbirler takdire şayandı. Polis ve jandarma olumsuz hiç bir harekete izin vermedi. 112 Sağlık Çalışanları ile Çankırı Belediyesi İtfaiye ekipleride stad daki yerlerinde hazır bekliyorlardı.

Çankırı Saray 18 Spor ile 1074 Çankırıspor arasında oynanan BAL Ligi Play out - baraj maçını 1074 Çankırıspor kazandı.

2023-2024 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig Baraj Müsabakası kural gereği Şerafettin Arık 2023-2024 Sezonu Çankırı Amatör Küme Futbol Şampiyonu 1074 Çankırıspor ile bu sezon Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Çankırı Saray 18 Spor arasında oynandı.

2023-2024 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig Baraj müsabakası maçında Çankırı Saray 18 Spor’u 2-0 yenen 1074 Çankırıspor, BAL’da mücadele etmeye hak kazandı.

Çankırı Atatürk Stadında oynanan mücadele 15.00’te başladı. Atatürk Stadında oynanan karşılamayı Hakan Ergin, Emin Kılıçaslan, Demirhan Emir, 4. Hakem Enes Akça yönetti.

1074 Çankırıspor: Fatih Alagöz, Mert Bostancı, Esat Can Yıldırım, Emin Arı, Mümincan Kan, İbrahim Yakın, Adem Şahin, İbrahim Yılmaz, Can Samet Papatya, Gürbüz Bardak, Ahmet Emre Çöllü

(Yedek: Beytullah Öztürk, Muhammed Talha Ayan, Oktay Yiğit, Arda Bitirgeç, Mustafa Yeni, Mustafa Bekir Afşar, Aykut Yarahmet)

Çankırı Saray 18 Spor: Burak Yalçınlar, Arda Avcı, Ferhat Güçlü, Murat Baş, Süleyman Yücel, Onur Akdoğan, Abdulkadir Polat, Yalçın Durak, Mert Saykılı, Hüseyin Sanlı, Yasin Güvenoğlu

(Yedek: Nazım Mert Ozman, Uğur Kaya, Niyazi Güzel, Kaan Açıkgöz, Taner Güleryüz, Furkan Ayan, Mert Depeardı, Muhammet Ali Güngör)

2024-2025 Futbol Sezonunda Bölgesel Amatör Liginde Çankırı’yı 1074 Çankırıspor temsil edecek.

Mücadelenin 20.dakikasında Emin Arı kafa vuruşuyla 1074 Çankırıspor’u 1-0 öne geçirdi. Üstün oyununu sürdüren 1074 Çankırıspor, 42. dakikada korner vuruşundan Mümincan Kan’ın kafa golüyle farkı 2’ye çıkardı. 1074 Çankırıspor, ilk yarıyı bu skorla önde tamamladı.

İkinci yarıya etkili başlayan Çankırı Saray 18 Spor baskılı oyununu maç boyunca sürdürerek 1074 Çankırıspor’u adeta sahasına hapsetti.

İkinci yarının tamamında etkili olan taraf ise Çankırı Saray 18 Spor oldu. 1 golü ofsayta takılan Çankırı Saray 18 Spor iyi oyununa karşılık goller bulamadı. Sakatlıklar nedeniyle maça 12 dakika uzatma eklendi. Mücadele 2-0 1074 Çankırıspor’un galibiyetiyle sona erdi.

Tüm baskıya rağmen ağları havalandıramayan Çankırı Saray 18 Spor BAL’a veda ederken, yerini 1074 Çankırspor’a devretti.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte 1074 Çankırısporlu oyuncular, teknik heyet, yönetim ve taraftarlar büyük coşku yaşadı. Maç sonu sahaya giren taraftarlar oyunculularla birlikte galibiyeti doyasıya kutladı.

Bu haber 3073 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tuncay Hoca
    1 ay önce
    İki aynı işi yapan yani futbol aşkı ile yanan iki takım müsabaka yapıyor, onlara gönül veren ve destek için sahaya seyretmeye gelen seyirciler ve maçı elinden geldiği kadar (uyanık futbolculara rağmen) adil yönetmeye çalışan hakemler varken neden müsabaka öncesi bu kadar önlem alınır anlamak mümkün değildir.Savaşa mı gidiyoruz anlamıyorum.Alt tarafı bir müsabaka oynanacak ve kadrosu daha iyi olan ya da daha bilinçli ve iyi hazırlanan takımın kazanacağı bir müsabakada ne olmasını bekliyoruz yada neden bekliyoruz bunu da anlamak mümkün değildir. Buradaki tek sıkıntı hakka razı olmamaktır. Kimi hakemi suçlar, kimi zemini suçlar kimisi de hava şartlarını.Ama ne futbolcular yeterince çalışmadığını ne de antrenörler bu işi çok ta iyi yapamadığını,iyi antrenman yaptıramadığını ve aslında kabahatin büyüğünün kendisinde olduğunu hiç söylemezler ve kabul etmezler. Herkes başkasını suçladığı içinde kavga asla bitmez.Oysa kazananı tebrik etmek te bir erdemdir ve yapmamız gereken yalnızca budur. Vesselam.