1074 Çankırıspor Futbol Takımımıza Sahip Çıkılmalı

Genç Yarenler olarak, “Amacımız çağrı yapıp tüm siyasilerimizin takımıza sahip çıkmaları içindir.”

1074 Çankırıspor Futbol Takımımıza Sahip Çıkılmalı
25 Ocak 2021 - 23:01
Takıma Sahip Çıkılmalı!

1074 Çankırıspor bilindiği üzere tüm yönetim kurulunun istifasından sonra taraftar grubu olarak destek çağrılarında bulunuldu.

Genç Yarenler olarak, “Amacımız çağrı yapıp tüm siyasilerimizin takımıza sahip çıkmaları içindir.”

Değerli halkımız ve kıymetli Çankırılı hemşehrilerimiz.

Şehrimizin tek markası olan 1074 Çankırıspor gerek kendi sahasında gerekse deplasmanda şehrimizi en iyi yerlerde temsil eden futbol takımımızın maalesef sahipsiz kalmasına göz yumuluyor. Mütevazı kadrosu ile yaptıkları ortada olan 1074 Çankırı’mıza karşı bu duyarsızlık neden? Bu sessizlik neden? Yönetimin açıkladığı istifa kararından sonra hiç bir milletvekili, sivil toplum kuruluşları, dernekler ve bilhassa belediyenin sessizliği bizlere derinden üzüntü ve karamsarlık veriyor. Verilen vaatler ne oldu? Takıma sahip çıkılacağını söyleyen siyasilerin vaatlerine ne oldu yada ne değişti?

Adını dahi duymadığımız ilçe takımları bile 2. veya 3. Ligde olduğu halde bizim sahipsiz bırakılmamız kabul edilecek bir durum değildir. Yarenler diyarı bu memlekette birlik beraberlik duygusu ve sahiplenme nerede? Nerede 1074 Çankırısporu sevdiğini söyleyen, takımımız Ziraat kupasında başarılı olduğunda en öndeki görülen bu iş adamları? 1074 Çankırıspora trilyonlar akıtılsın istemedik gerçekten samimi bir şekilde çıkar beklemeksizin güzide şehrimizin tek futbol takımına sahip çıkmanızdır.

Bizler Genç Yarenler olarak sizleri yanımızda görmek ve daha güçlü bir şekilde 1074 Çankırı’mızı ayakta tutmamız ve Çankırı’da tek sevdamız olan futbolun bitesine izin vermemenizdir. Ne zaman hep birlikte parti ayrımı olmaksızın sayın milletvekillerimiz, STK temsilcilerimiz, derneklerimiz, Türkiye'nin dört bir yanındaki iş adamlarımız ve Belediye Başkanımız hep birlikte kameralar karşısına geçilip bu şehir de bu takımda bizim hep birlikte tüm Çankırı halkı olarak ona destek olmalıyız daha güçlü bir Çankırı için takımımıza sahip çıkmalıyız denilecektir.
Bu haber 4195 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum