AK Parti Çankırı İl Başkanlığı Teşkilatı Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik sağlık çalışanlarının gününü kutladı, ziyaret etti.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı Teşkilatı Sağlık Çalışanlarını Unutmadı
14 Mart 2021 - 23:34 - Güncelleme: 15 Mart 2021 - 09:09
AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 14 Mart Tıp Bayramını Kutladı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yayınladığı mesajda son 1 yılda korona virüsle mücadele noktasında aktif rol oynayan sağlık çalışanlarının gününü kutladı.

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik yayınladığı mesajda, “14 Mart 1827 yılında Cerrahhane-i Amire isimli okulun açılmasıyla başlayan Modern tıp serüveninde ülkemiz sağlık alanında bir çok yatırımlar yapmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bir çok ilde yapılamaz denilen sağlık reformlarına imza atılmıştır. Bu kapsamda dünyanın ve ülkemizin son 1 yılda maruz kaldığı Korona virüsle mücadele noktasında sağlık sektörümüzde hiçbir eksiğimiz olmadan tam kapasiteyle çalışmalar sürmektedir.

Bu süreç boyunca bizlerin sağlıklı bir yaşam geçirmemizi sağlayan ve özellikle Korona virüsle mücadele noktasında büyük rol oynayan kıymetli sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Bu kapsamda baş tacımız sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten duygularla şükranlarımı sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.


AK Parti Çankırı İl Başkanlığı Teşkilatı Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle sağlık personellerini ziyaret etti.

14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan ve yönetim kurullarıyla beraber sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik ve beraberindekilerle birlikte Çankırı Devlet Hastanesi, Özel Karatekin Hastanesi, 3 nolu Acil Sağlık Hizmetleri, 112 Servisi, nöbetçi eczaneleri ziyaret ederek sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

İl Başkanı Çelik yaptığı açıklamada, "Dünyanın ve ülkemizin geçirmiş olduğu bu zorlu süreçte daha yoğun bir tempoyla çalışan sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik.

Ziyaretimizde kendilerinin Tıp Bayramını kutladık. AK Parti Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle ülkemizde sağlık sektöründe yapılan yatırımlarla vatandaşımıza hastanelerimiz birçok branşta hizmet vermekte. Bu kapsamda vatandaşlarımız eskiden günlerce beklediği sıra yerine aynı gün içerisinde tedavilerini olmakta. Bu kapsamda korona virüs sürecinde aktif rol oynayan tüm sağlık çalışanlarımızın gününü kutluyor, ahirete intikal etmiş olan sağlık çalışanlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.
" Dedi.

Bu haber 5260 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum