16 Yılda Yapılamayanı Yapana İsmail Hakkı Esen Derler (Özel Haber)

Çankırı’nın MHP’li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmek için her alanda çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Daha kaliteli hizmet sunacaklarını dile getirdi.

16 Yılda Yapılamayanı Yapana İsmail Hakkı Esen Derler (Özel Haber)
24 Şubat 2021 - 21:30
Verilen Sözleri Yerine Getirerek 16 Yılda Yapılamayanı Yapana İsmail Hakkı Esen Derler

Esen, “Geçen dönemlerde yapılan hiçbir şeyi eksik bırakmadan hatta daha fazlasını yaparak yolumuza devam edeceğiz.”

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen göreve gelmeden önce vatandaşlara vadettiği projeleri bir bir hayata geçiriyor.

Çankırı’da Değişim Başladı, Seçim Dönemi Vaatlerini Bir Bir Yerine Getirmeye Çaba Gösteriyor. Memlekete Hayırlı Olsun

16 Yılda Yapılamayan İş Meğer 2 Ayda Bitirilebiliyormuş!

Çankırı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Tevfik Fikret Caddesi’nde bulunan ve eskiden orduevi olarak kullanılan binanın tahsisini Kasım 2018 yılında almıştı.
Eski Orduevi binası daha hala atıl durumda bekletilmeye mahkûm mu? Bu efsane binayı Çankırı'ya, Çankırılıların hizmetine sunmanızı rica ediyoruz. Bina ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, plan, projelerinizi açıklarsanız sevineceğiz. Atıl bir halde bulunan binanın kültürel ve sosyal bir tesis haline dönüştürülerek halkın hizmetine açılması için www.haberci18.com haber sitesi olarak çok özel haberler yapmıştık. Daha sonrasında hazineye devredilen Cumhuriyet Mahallesi 41 ada, 14 parselde bulunan 1917,75 metrekarelik alan masaya yatırılarak değerlendirilmiş, eski görünümünden yeni görünümüne kavuşturuldu.

Çankırı’nın MHP’li Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmek için her alanda çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Daha kaliteli hizmet sunacaklarını dile getirdi.

Yönetmen Mustafa Çelik, “Ne Pahasına Olursa Olsun El ele Vererek, Şehrimizi Hak Ettiği Hizmetlere Havuşturacağız"

Biz Şehrimizle İlgili Sıkıntıları Yerinde İnceleyip Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Valimize Bildiriyoruz!

-Ne Mutlu Böylesine Çalışan Bir Belediye Başkanımız Var-

Atom Karınca Başkanımız Esen’in, Çankırı’mızın bütçesini, halkımızın parasını çok iyi değerlendirerek bir kuruşu bile yetim hakkı kabul ederek, doğru harcayarak, doğru projelere kullanarak yoluna devam edeceğinden şüphemiz yok.

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni olarak, “Memleketime sadık ve aşık biriyim. Şehitler, Gaziler, Yaranlar Diyarı, Kaya Tuzunun Başkenti Çankırı ciddi anlamda hizmet gelmesini bekliyor. Bizler de bu anlamda elimizden gelen bütün gayreti sarf ediyoruz. Yazıyorum, eleştiriyorum. Yazarken çizerken de ama; kimseyi arkadan vurmuyorum. Yağcılık, yalakalık bizim kitabımızda yoktur. Şehrim için objektif ve tarafsız kişiliğimizle de doğruları yazarak kıran kırana mücadele vermeye de devam ediyoruz.

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise şöyle yaptıkları açıklamada, “Çankırı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen, çalışma alanlarına gelerek incelemelerde bulunuyor ve yapılması gerekli çalışmaları yerinde görüyor. Sağ olsun talimatları ile kısa süre içerisinde hizmetlerin önünü açtığına şahit oluyoruz. Belediye Başkanımız Esen, tüm ekip ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyoruz" dediler.


Böyleydi...


Böyle Oldu...


Bu haber 2954 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dertli
  1 ay önce
  Görmemişin oğlu olmuş çekmiş ...koparmış hesabı 2 yılda bir kaç eser yapanlar geçmiş 16 yılda yapılan devasa eserleri unuttular herhalde. Buraya sıralasak Mustafa beyin sayfası almaz. Kimseye haksızlık yapmayalım. Tamam millet çalışın diye seçti zaten sizi ama 2 yılda 3-4 kalem iş yapılmış havasını atıyorsunuz. Yaptığınız işler için teşekkür ederiz ama geçmiş dönemde yapılan işleri de yok saymayın değil mi. Emeğe birazcık da olsa saygı lütfen.
 • Uğur
  1 ay önce
  2 senedir Kentsel dönüşüm mağduruyuz. Artik revizyon kararinida açıklayın da önümüz açılsın. Insanlar disarida kiracı olarak oturuyor. Her ay diğer aya sallıyorsunuz bırakın artık oyalamayı