Elektrik Elektronik Bölümü (Emekli) Öğretmenlerimizden Mustafa Kale Vefat Etti

Çok değerli öğretmenimiz, koca çınar, 1959 doğumlu Mustafa Kale 09.07.2020 Perşembe gece saat 24:00 sıralarında rahmet-i rahman'a kavuştu.

Elektrik Elektronik Bölümü (Emekli) Öğretmenlerimizden Mustafa Kale Vefat Etti
10 Temmuz 2020 - 02:30

(Emekli) Öğretmenlerimizden Mustafa Kale Vefat Etti

"innalillah ve innaileyhi raciun biz Allah'tan geldik dönüşümüz yine onadır" Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, rabbim yakınlarına ve geride kalanlara sabr-ı cemil ihsan eylesin.

Kale Ailesinin Acı Günü

Çankırı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi kıymetli Öğretmenlerimizden Mustafa Kale’nin vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Öğrencilerine her daim baba şevkati gösterip, doğru yoldan ayrılmamaları hususunda nasihatkar olan, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulunda bulunmam nedeni ile uzun zamandır kendisiyle de beraber çalışmaktan zevk aldığım çok değerli öğretmenimiz, koca çınar, 1959 doğumlu Mustafa Kale 09.07.2020 Perşembe gece saat 24:00 sıralarında rahmet-i rahman'a kavuştu. Cenaze defin işleri ile ilgili olarak net bir bilgi paylaşılmadı. Aile yakınlarının alacağı kararlar ile hocamızın nerede, ne zaman toprağa verileceği bilgileri netlik kazandığında yine bu sayfada kamuoyuna duyurulacaktır.

Yüce Rabbim gani gani rahmet eylesin.

Aramızdan ayrılan merhum Mustafa Kale hocamıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Rabbim safi ismiyle muamele eylesin, rabbim geride kalanlarına sabır İhsan eylesin mekânı cennet olsun İnşallah. Amin.
Çankırı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Elektrik Elektronik Bölümü (Emekli) Öğretmenlerimizden Mustafa Kale 
 


Bu haber 8355 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Semih Darendeli
  3 hafta önce
  Allah Rahmet Eylesin Ailesine Başsaglığı diliyorum
 • RAMAZAN
  4 hafta önce
  DEĞERLİ HOCAMA ALLAH'TAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. HOCAMLA UZUN SÜRELİ BİR MESAİ ARKADAŞLIĞIMIZ OLMUŞTUR. ÇOK DEĞERLİ BİR ÖĞRETMENİMİZDİ ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK.
 • Yusuf ÖZ
  4 hafta önce
  Hocama Allah tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.