Yine Hacıali Kavşağı, Yine Trafik Kazası 2 Yaralı

Kazada araçta bulunan 2 kişi yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri araç içinde ki yaralı kişileri çıkararak hastaneye kaldırdılar.

Yine Hacıali Kavşağı, Yine Trafik Kazası 2 Yaralı
13 Eylül 2021 - 21:44 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 21:54
2 Yaralı 

Çankırı Hacıali Kavşağında Çift Taraflı, Yaralanmalı Trafik Kazası

Abartmak gibi olmasın, söz konusu kavşakta her gün bir trafik kazası meydana geliyor.

Kaza 13.09.2021 Pazartesi günü Saat 12:30  sıralarında Hacıali Kavşağında meydana geldi. Olay yerine 112 Acil Ambulans ve Güvenlik Güçleri intikal ettiler.

Çankırı Valiliği ara yoldan Anakara yoluna çıkmaya çalışan arabayla Ankara istikametine gitmekte olan kamyonet çarpıştı.

Araçta Sıkışan Sürücü Kurtarılarak Tedaviye Alındı

Trafik kurallarının ihlal edildiği kazada kamyonet ana yola çıkmaya çalışan arabaya yandan çarpması sonucunda kaza meydana geldi. Kazada araçta bulunan 2 kişi yaralandı. Olay yerine gelen 112 Acil Ambulans Sağlık ekipleri araç içinde ki yaralı kişileri çıkararak hastaneye kaldırdılar.

Trafik kazası sonucunda olay yerine gelen trafik ekipleri yolun güvenliğini sağlamak amacıyla Çankırı-Ankara yolunu bir süreliğine trafiğe  kapattılar. Kaza raporlarının tutulması ve yaralıların hastaneye kaldırılmasının ardından kazaya karışa araçlar yoldan kaldırıldı. Trafik ekipleri daha sonra yolu kontrollü bir şekilde tekrar trafiğe açarak araç geçişine izin verdiler.

Bu haber 3166 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • BİR FİKİR
    5 gün önce
    çok geçmiş olsun Allah sağlık versin yaralılara çözüm tek oda Ankara ya giden yoldaki trafik ışıklarının en az 30-40 metre geriye çekmek yolu bilmeyen veya yandaki yoldan karsıya gececek aracları dusunmeden ısıkları kontrol etmeden yola devam etmeleri hatalı çıkış yapsa bile durma mesafesi olacağını düşünmekteyim. Bunu yap lambaların olduğu yere kalın bir çizgi çek iki gün trafik memurları dan 2 memur görevlendir kırmızı ışık ihlali diye ceza kessinler yada fotoğraf çeken sistemi uygula yada mobese den takip et ceza kes bir günde duyulur çankırımız da bir daha da kaza olmaz