Üretken Belediyecilik Anlayışı Diye Buna Derler

Hibe almadan kredi kullanmadan, kendi öz kaynakları ile Çankırı Belediye araç filomuza 2 yeni araç daha kazandırıldı.

Üretken Belediyecilik Anlayışı Diye Buna Derler
16 Aralık 2021 - 21:58 - Güncelleme: 16 Aralık 2021 - 22:05
Çankırı Belediyesi Araç Filosuna Taze Kan

Hibe almadan kredi kullanmadan, kendi öz kaynakları ile Belediye araç filomuza 2 yeni araç daha kazandırıldı.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediyenin araç filosuna iki araç daha ekledi. Fen İşleri ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılacak araçlar ile Çankırı Belediyesi araç filosunu güçlendirdi.

Çankırı Belediyesi araç ve iş makinesini gençleştiriyor. Saha hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediyenin kendi öz bütçesi ile alınan iki adet Ford Transit araç, Su ve Kanalizasyon ile Fen İşleri Müdürlükleri hizmetlerinde kullanılacak.

Başkan Esen, araç filosu içerisinde ekonomik ömrünü tamamlamış araçları hurdaya ayırdıklarını belirterek “Araç filomuzu genç ve dinamik araç ve iş makineleri ile güçlendirerek iş verimini ve kalitesini her geçen gün yükseltiyoruz.” dedi. Esen, yeni araçların Çankırı halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.


Sayın İsmail Hakkı Esen Başkanım, "Tasarruf ederek Belediye ya almış olduğun araçlar Çankırı’mıza hayırlı uğurlu olsun. Cenabı Allah kazalardan ve belalardan korusun ve seni başımızdan eksik etmesin, uzun ömürler versin. Seni kutluyor ve tebrik ediyoruz."


Bu haber 2434 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum