Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı 20 Öğrenciye Başarı ve Taltif Ödülü Takdim Edecek

Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfının Yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinden edinilen bilgiye göre, önümüzdeki hafta içerisinde, 20 öğrenciye başarı ve taltif ödülü takdim edilecek.

Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı 20 Öğrenciye Başarı ve Taltif Ödülü Takdim Edecek
18 Şubat 2021 - 20:18 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 20:31
Ödüllendirme Haftası Başlıyor

İlk Ziyaret Çankırı Valimiz Abdullah Ayaz beyden Başlayacak


Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Çankırı Şehri Öğrencilerine Ve Fakirlere Yardım Vakfı, 2019-2020 yılında, Çankırı ilimizde, Lise ve dengi okul birincileri ile, tıp fakültesini kazanan öğrencilerin, başarı ve taltif ödüllerini vermek üzere, hazırlıklarını tamamladı.

Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı, 1998 yılından beri, her yıl başarılı öğrencilere ödüllerini takdim ediyor.

Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfının Yeni Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyelerinden edinilen bilgiye göre, önümüzdeki hafta içerisinde, 20 öğrenciye başarı ve taltif ödülü takdim edilecek. Bu konuda kamuoyunu bilgilendiren Vakfın Yeni Başkanı Cemil Çelik, şu açıklamalarda bulundu.

“Vakfın Yeni Yönetim Kurulu olarak, bizler 15 Kasım 2020 tarihi itibariyle, bu Vakfın yönetimini devir aldık. Pandemi sürecinde, yaşanan sıkıntılar nedeniyle, başarılı öğrencilerin ödülleri takdim edilmesi biraz gecikti. Bizler bu olumsuz şartlara rağmen, mütevazi fakat anlamlı bir ortamda, bu öğrencilerimize ödüllerini bir an evvel vermeyi uygun gördük. Gönlümüz isterdi ki, bu ödüller bir salon toplantısıyla, öğrencilerimizin velilerinin ve bu vakfa ilgi duyan vatandaşlarımızın katılımıyla gerçekleşmiş olsun. Her şeyde bir hikmet ve hayır vardır prensibiyle, bu ödülleri öğrencilerimize farklı bir yöntemle vermeyi kararlaştırdık.

Sayın Belediye Başkanı, Sayın İl Milli Eğitim Müdürü ve Çankırı Lisesi Müdürü, vakfımızın Danışma Kurulunun doğal üyeleridir.

Ödüllerin başarılı öğrencilerimizle birlikte yapacak ziyaretlerle, Valimiz ve kurum müdürlerimizin makamlarında, bizatihi kendi elleriyle öğrencilerimize takdim edilmesinin, daha uygun olacağına karar verildi.


İlk ziyaretimizi de Çankırı Valimiz Sayın Abdullah Ayaz beyden başlatacağız. Ödül Haftamızın, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.


Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu Vakfı Başkanı Cemil Çelik
Bu haber 4869 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    7 ay önce
    Değerli hocama vazifesinde ve yaşamında başarılar temenni ediyorum. Hocam her şeyin en iyisine layıktır. Dr. M. Ekrem Dımbıloğlu'ndan da Allah razı olsun inşallah.