Valimiz Abdullah Ayaz'dan Kızılay'a Ziyaret

Kızılay Şube Başkanı Ahmet Ulusoy, ziyaretlerinden dolayı Valimiz Abdullah Ayaz’a teşekkür etti.

Valimiz Abdullah Ayaz'dan Kızılay'a Ziyaret
05 Kasım 2020 - 10:18 - Güncelleme: 05 Kasım 2020 - 17:00

Kızılay’a Ziyaret

Valimiz Abdullah Ayaz, 29 Ekim – 4 Kasım Kızılay Haftası nedeniyle Türk Kızılay Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy’u ziyaret etti.

Ziyarette Türk Kızılay Çankırı Şube Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Turizm İl Müdür Vekili Muharrem Ovacıklı da hazır bulundu. Kızılay Haftasını kutlayan Valimiz Ayaz, Kızılay’ın Cumhuriyet tarihindeki yeri ve önemine dikkat çekti.

Kızılay’ın sadece bir kan bağışı toplayıcısı olmadığını ifade eden Valimiz Abdullah Ayaz, yurt içinde ve yurt dışında hem insani yardım, sağlık yardımları hem de gıda yardımları noktasında öncü olduğunu belirterek, “Geçtiğimiz günlerde yaşanan elim İzmir depreminde başta olmak üzere daha önce yaşanan birçok afette gece gündüz demeden sahada bulunarak üstün bir çaba gösteren kurumlardan biri de Kızılay’dır. Kızılay’ın yapacağı çalışmalarda bizler de her zaman destekçileri olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Kızılay haftasını tebrik ediyorum” dedi.

Kızılay Şube Başkanı Ahmet Ulusoy, ziyaretlerinden dolayı Valimiz Abdullah Ayaz’a teşekkür ederek, Kızılay Haftasında yapılan ve yapılacak etkinlikler hakkında bilgi verdi.

 


Bu haber 2113 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum